Stoke Beach House

+ 71

Znajdź najlepszy hotel w: Manly w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Stoke Beach House pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
14:00
Wymeldowanie do:
10:00
Śniadanie
Oferta śniadaniowa
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane
Dzieci
Ten hotel nie przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Restauracja
Dla niepalących
Pralnia
Bar
Kort tenisowy

Stoke Beach House: opinie

Opinie z:
Hotels.comTripadvisorTrip.comExpedia
Polecane przez podróżnych
Anonimowy podróżny

Komentarz: 22 lip 2026

Pobyt: cze 2026

Best hostel in Australia ! First the room was big enough, with confortable bed, big lockers and curtains ! !! !
Then everything was clean, someone clean the toilets multiple time a day so it's always good !
The breakfast is amazing, you have everything you need ☺️
It's quite social but not party, so you can do nice activities to meet people, and still sleep in silence at night. It can feel a bit cliquy with all the British around, but you'll find someone to be friend with ^^ Anyway, can't wait to be back !
Anonimowy podróżny

Komentarz: 23 kwi 2026

Pobyt: mar 2026

Dirty walkways in rooms with people's stuff scattered throughout. Couldn't even walk to my bed without having to tip toe around other people's open suitcases with stuff everywhere. Felt like people were living full time there and felt like an inconvenience being in their space.
Anonimowy podróżny

Komentarz: 30 mar 2026

Pobyt: mar 2026

Clean and enjoyable hostel in a great location, very close to beach. A very active and fun focused accommodation, had no problem making friend.
Anonimowy podróżny

Komentarz: 15 mar 2026

Pobyt: mar 2026

Great location, free yoga, brekkie and bikes, staff all friendly. Rooms are well sound-proofed. Let down by the fact there's no air con - it was SO hot in our room, noticed all the dorm rooms had the doors propped open to let air in which isn't great for safety. Bathrooms could have been cleaner too - cockroach and flies in there! Wouldn't stay again for these two reasons
Anonimowy podróżny

Komentarz: 31 mar 2026

Pobyt: mar 2026

Breakfast (FREE) was terrific.
Bathroom clean, easy to access.
Music was loud until 10pm.

Odkrywaj okolicę

5,0

24-28 Raglan St, 2095 Manly, Australia|0,36 km od centrum miasta

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel nie przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Śniadanie

Oferta śniadaniowa

Opcje śniadaniowe

Śniadanie zachodnie

Śniadanie w godzinach

08:00–09:30 od poniedziałek do niedziela

Ważne informacje z hotelu
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Stoke Beach House o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości AUD 70 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 14 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu. Age & Room Policy: Our shared dorms are designed for young, social travellers aged 18–40 who want the true backpacker experience. Guests outside this age range are welcome to book our private rooms, which offer extra comfort and privacy while still providing full access to all shared facilities and community areas. This approach helps us maintain a fun, safe, and social environment for everyone.
Ważne informacje dotyczące miasta
For all purchases in the hotel, credit card payments are subject to additional charges, please contact the hotel for details.
Akceptowane metody płatności
Hotel akceptuje następujące formy płatności:
card logocard logo

Cash

Stoke Beach House: częste pytania

Stoke Beach House
Hotel Stoke Beach House jest położony 0.4 km od centrum miasta Manly.
Hotel Stoke Beach House znajduje się w miejscowości Manly (Australia) i jest położony 0.4 km od centrum miasta Manly.
W hotelu Stoke Beach House można się meldować od 14:00 i należy się wymeldować przed 10:00.
Tak, w: Stoke Beach House jest pralnia. To może być pralnia samoobsługowa lub z pełną obsługą.
Tak, w: Stoke Beach House jest Wi-Fi, więc podczas pobytu pozostaniesz w kontakcie ze światem.
W pobliżu hotelu Stoke Beach House jest wiele do zobaczenia i zrobienia. Najbliższe interesujące miejsca to Manly Beach, Taronga Zoo Sydney, Sydney Harbour Bridge, Sydney Opera House i Chatswood RSL Club.
Nie, w hotelu Stoke Beach House nie ma dostępnego parkingu. Jeśli szukasz hotelu z miejscem do parkowania, użyj filtra „Parking” w sekcji „Udogodnienia” w wynikach wyszukiwania.
Tak, w hotelu Stoke Beach House jest restauracja.
Tak, w: Stoke Beach House jest bar.
Wygląda na to, że w: Stoke Beach House nie ma śniadań, ale dla pewności skontaktuj się bezpośrednio z obiektem.