Oranjestad

26 lut 202027 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Oranjestad na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Oranjestad lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Oranjestad

od 665 zł
od 1 471 zł
od 919 zł

Co podróżni mówią o mieście Oranjestad?

9,8
Podróżujące rodziny
9,8
Miłośnicy natury
9,0
Miłośnicy przygód
8,2
Dbający o zdrowie
7,8
Miłośnicy luksusu
Opinie użytkowników (58)
@Ty_reigns  @ABlackGirlGone
@Ty_reigns @ABlackGirlGone
24.07.2019

Aruba był niesamowity. Jedną z najlepszych rzeczy do zrobienia jest trasa ABC, którą mają cały dzień i pół dnia. Byłem tak wyczerpany po pół dnia, że było to całkowicie tego warte i każdy, kto jedzie, musi wybrać się na trasę ABC, bo inaczej pożałujesz! Zatrzymałem się również w pięknym Airbnb, który planuję ponownie zarezerwować! Atmosfera na wyspie jest bardzo spokojna, nazywają ją jedną szczęśliwą wyspą. Praktycznie wolne od przestępczości, z niewielkim wyjątkiem, o którym ci opowiedzą, wszyscy byli bardzo przyjaźni i pomocni, mówią w wielu językach, więc jest całkiem sprzyjający. Obiecuję, że jeśli pojedziesz na Arubę, nie pożałujesz! Przestań mówić, że to zrobisz i po prostu zarezerwuj już teraz!

Fabiana Senna Lage
Fabiana Senna Lage
27.06.2019

MIEJSCE RODZICIELSKIE !!!! Byłem na 4 lata i mam to jako moją wyspę !!! Przeżyłem tam jedną z pięknych chwil mojego życia !!! Ożeniłem się na plaży w Palm Beach z miłością mojego życia w otoczeniu przyjaciół i rodziny !!!! Wejść z mężem lub chłopakiem lub z całą rodziną. Ma plażę dla wszystkich smaków !!! W ciągu maksymalnie 2 dni można dowiedzieć się wszystkiego, co to wspaniałe miejsce ma ofertę !!!

Mike Howard
Mike HowardSeattle
07.06.2016

Jestem tuż obok skrzyżowania Fokkerstraat i Guterberg Straat lub Beligie i Arendstraat, a nawet Wilhelmina i Nieuw Straat. Piję kopstoot - prawie zamrożony dżin dżinowy z ścigaczem piwa (gdybym był prawdziwym tradycjonalistą, nalałabym kieliszka dżinu do kieliszka i zalałam piwem). Jest 88 stopni F, a ja mam kosz piknikowy pełen nadziewanego sera, gorzkich kulek i małych placków mięsnych. Jestem w drodze na białe piaski Eagle Beach, próbując zdecydować się na nurkowanie w jednym z dwóch wraków płytkiej wody z czasów II wojny światowej. Gdzie ja jestem?

Julie Curnick
Julie Curnick
11.01.2020

We love Aruba! Beautiful beaches, amazing ocean, fantastic restaurants, and extremely safe island with very nice local people.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 402 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Oranjestad to Grudzień, ze średnią ceną 598 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 510 zł za dobę. To 1% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 504 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Oranjestad przewidywana średnia temperatura w miesiącu Luty to 27,5°C/81,4°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Wrzesień, ze średnią temperaturą 33,1°C/91,6°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 24,5°C/76,1°F.
Lotnisko położone najbliżej: Oranjestad to Oranjestad (AUA) (2,84 km).

Zaplanuj podróż do: