Wypożyczalnie samochodów - Wrocław - Porównaj ceny ze Skyscanner

Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

###Wynajem samochodu na lotnisku we Wrocławiu Wrocław to bez wątpienia jedno z najbardziej przyjaznych i tętniących życiem miast. Poza licznymi atrakcjami centrum, warto wybrać się stąd na wycieczki do zamku Topacz, Muzeum Motoryzacji czy urokliwego Urazu, gdzie sprawdzisz swoje kajakowe umiejętności. Dzięki Skyscanner wypożyczenie samochodu i swobodne zwiedzanie okolicy nigdy nie było tak przyjemne i proste!

Informacje aktualne na dzień 31.08.2015

###Gdzie wynająć samochód na lotnisku we Wrocławiu Na lotnisku we Wrocławiu funkcjonuje 9 wypożyczalni samochodów: Avis, Europcar, Hertz, Budget, Sixt, Enterprise rent-a-car, Awos24 oraz Panek i Express. Ich biura obsługi znajdziesz bez trudu. Po odebraniu bagażu kieruj się do hali przylotów – wypożyczalnie znajdują się po prawej stronie, tuż obok wyjścia i kantoru. ###Stacje benzynowe w okolicy lotniska we Wrocławiu Wrocław zapewnia doskonały dostęp do stacji benzynowych w okolicy lotniska. Jeśli więc zobowiązany jesteś do zwrotu wypożyczonego pojazdu z pełnym bakiem, nie musisz się martwić ich poszukiwaniem. W drodze z centrum miasta do lotniska, w okolicy ulicy Strzegomskiej, wypatruj stacji Shell i Orlen. Przy kolejnym rondzie i zjeździe w ulicę Graniczną znajduje się kolejna stacja Shell, a najbliżej lotniska – stacja Bisek. Miń Park Tysiąclecia, przejedź pod trasą E67, miń rondo i skręć w prawo. ###Jazda samochodem w okolicy lotniska we Wrocławiu Jazda samochodem w okolicy lotniska we Wrocławiu to – podobnie jak wizyta w mieście - czysta przyjemność. Spod terminalu system dróg jednokierunkowych doprowadzi Cię do głównego ronda. Stąd ulicą Graniczną dojedziesz do licznych centrów handlowych i centrum miasta oraz wjazdów na Autostradową Obwodnicę Wrocławia w obu kierunkach. Stąd z łatwością dojedziesz do Warszawy (S8), Poznania (droga krajowa nr 5), a także na południe (droga krajowa nr 8, autostrada A4). ###Miejsca, do których warto pojechać Oto nasz subiektywny mini-przewodnik po miejscach, do których warto pojechać z lotniska we Wrocławiu. ###Wrocław Wrocław to idealne miejsce na rodziną wycieczkę czy weekendowy wypad we dwoje. W ciepły dzień wybierz się do kąpieliska Morskie Oko, przejedź się zabytkowym tramwajem o urokliwej nazwie „Baba Jaga”, pokonaj niezliczoną ilość schodów na wieży widokowej w Kotowicach, zajrzyj na Wyspę Przygody, podziwiaj największą w Polsce makietę kolejki i stań oko w oko z hipopotamem w słynnym wrocławskim zoo.

Całe centrum Wrocławia objęte jest Strefą Płatnego Parkowania, a opłaty obowiązują tu od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 18.00 oraz w soboty, do godz. 14.00. Za godzinę postoju zapłacisz tu około 3 zł, a opłatę uiścisz bilonem, kartą URBANCARD lub telefonem komórkowym. ###Ślęza Oddalona od Wrocławia jedynie o 3 kilometry Ślęza to świetny pomysł na całodzienny wypad. Zwiedzisz tu nie tylko najprawdziwszy Zamek Topacz, ale z przyjemnością przeniesiesz się w świat dawnych automobili w tutejszym Muzeum Motoryzacji. Poza skarbami rodzinnego przemysłu, znajduje się tu największa w kraju kolekcja Rolls Royce & Bentley!

Do Ślęzy dojedziesz w niecałe 20 minut. Przy lotnisku wjedź na trasę A8 i jedź aż do Bielan Wrocławskich, tam wybierz zjazd na A4/E40 i sklep IKEA. Miń go i skręć w prawo – szukaj znaków na Kudowę, Wałbrzych i sam Zamek. Na miejscu przygotowano parking. ###Uraz Lubisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Odwiedź miasteczko Uraz. Wypożyczysz tu kajak i wybierzesz się na wyprawę do Lubiąża, trasa liczy ponad 40 kilometrów! Krajobraz stanowią tu nie tylko skarby natury, ale i liczne ruiny pałaców czy bunkrów. Jeśli wolisz nieco odpocząć, wskocz na pokład promu, który w mniej niż pół godziny dowiezie Cię na urokliwe i spokojne kąpielisko na drugim brzegu Odry.

Od Urazu dzieli Cię przyjemna trasa, 35 kilometrów i 45 minut jazdy. Przy lotnisku kieruj się na trasę A8 i dalej, na DW342. Na miejscu znajdziesz wiele bezpłatnych miejsc parkingowych.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.