Ruba Palace Thermal Hotel

+ 57

Znajdź najlepszy hotel w: Soğanlı w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Ruba Palace Thermal Hotel pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
13:00
Wymeldowanie do:
12:00
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Klimatyzacja
Centrum fitness
Recepcja całodobowa
Restauracja

Więcej na temat: Ruba Palace Thermal Hotel

Ruba Palace Thermal Hotel

Oferta obiektu Ruba Palace Thermal Hotel położonego w miejscowości Bursa obejmuje ogród oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Dla Gości zapewniono takie udogodnienia, jak wspólny salon i obsługa pokoju. License number: 2022-16-0143

Opinie z:
Hotels.comTripadvisorExpediaTrip.com
Polecane przez podróżnych
Para

Komentarz: 28 cze 2026

Pobyt: cze 2026

Peace and a wonderful breakfast team.

Located in the heart of Çekirge, Bursa, this hotel was peaceful, clean, spacious, safe, and offered a beautiful view; the price was also reasonable considering the service provided. It far exceeded my expectations. The breakfast team was especially fantastic. All the staff, especially the breakfast team, were friendly and helpful. This is a place I'll want to stay again and again every time I visit Bursa.
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 21 lis 2025

Pobyt: lis 2025

Internet yooook

I logged in yesterday and the internet is not available at the hotel it is not acceptable problem solver no one is called the hotel will be 24 hours entered tomorrow still no solution
Anonimowy podróżny

Komentarz: 26 wrz 2025

Pobyt: wrz 2025

This was a really nice hotel. It is well cared for and the staff were awesome. The rooms were good. I want to go back to Bursa and would definitely stay there again. Breakfast was good but not great. But everything here is solid.
Anonimowy podróżny

Komentarz: 11 kwi 2026

Pobyt: kwi 2026

Clean Room Staff Good Breakfast good
Podróżujący w grupie

Komentarz: 4 lut 2025

Pobyt: sty 2025

A caring and clean property

Very nice as the Ruba thermal hotel location.Cami very close. Some rooms have great views. The cleaning rooms were also very successful for hotel common uses. Some of our group was staying in Anemonda, and because there was no tea there, they served us and our fellow friends special tea to Ruba. All the staff at the breakfast were very attentive and the treats were immaculately organized and sufficient.Their cooking was very delicious. It’s a hotel I’ll want to stay at once. We didn’t use the pool facilities etc, so I can’t review.

Bardzo dobra lokalizacja

4,1

Çekirge, 1. Murat Cd. No:37, Osmangazi̇, Çekirge Mahallesi, 16070, Soğanlı, Turcja|1,14 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

13:00

Wymeldowanie do:

12:00

Przydatne informacje

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Ruba Palace Thermal Hotel: częste pytania

Hotel Ruba Palace Thermal Hotel jest położony 1.1 km od centrum miasta Soğanlı.
Hotel Ruba Palace Thermal Hotel znajduje się w miejscowości Soğanlı (Turcja) i jest położony 1.1 km od centrum miasta Soğanlı.
W hotelu Ruba Palace Thermal Hotel można się meldować od 13:00 i należy się wymeldować przed 12:00.
Tak, w hotelu Ruba Palace Thermal Hotel jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Ruba Palace Thermal Hotel jest restauracja.