Casa Elisa Monegro.

Znajdź najlepszy hotel w: Monegro w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Casa Elisa Monegro. pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
16:30
Wymeldowanie do:
11:00

Udogodnienia

Parking
Restauracja
Dla niepalących
Bar
Gaśnice
Miejsca dla palących

Więcej na temat: Casa Elisa Monegro.

Casa Elisa Monegro.

Obiekt Casa Elisa Monegro., usytuowany w miejscowości Monegro, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, taras oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Iglesia de San Sebastian – 9,4 km.

Opinie z:
Tripadvisor
Polecane przez podróżnych
Para

Komentarz: 23 lis 2025

Pobyt: wrz 2025

A break on the road

They are rooms over a bar on a very quiet road in front of the Ebro reservoir. The rooms are clean and the bathrooms modern.
Good service at the bar
Zobacz opinie innych użytkowników serwisu Tripadvisor

Lokalizacja

3,0

Monegro. Carretera CA-171 Km 8,300. 15, 39292 Monegro, Hiszpania|0,45 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

16:30

Wymeldowanie do:

11:00

Przydatne informacje

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Casa Elisa Monegro.: częste pytania

Hotel Casa Elisa Monegro. jest położony 0.5 km od centrum miasta Monegro.
Hotel Casa Elisa Monegro. znajduje się w miejscowości Monegro (Hiszpania) i jest położony 0.5 km od centrum miasta Monegro.
W hotelu Casa Elisa Monegro. można się meldować od 16:30 i należy się wymeldować przed 11:00.
Tak, w hotelu Casa Elisa Monegro. jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Casa Elisa Monegro. jest restauracja.