Résidence Mer & Golf Ilbarritz

+ 34

Znajdź najlepszy hotel w: Bidart w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Résidence Mer & Golf Ilbarritz pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
15:00
Wymeldowanie do:
10:00
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Basen
Restauracja
Dla niepalących
Pralnia

Więcej na temat: Résidence Mer & Golf Ilbarritz

Résidence Mer & Golf Ilbarritz

At the South of Biarritz, the Mer et Golf residence Ilbarritz residence welcomes you between a golf course and the Ocean, with the Pyrenees as background and just 600 metres from Ilbarritz Beach, 750 metres from the Ocean Museam and 2 km from...

Opinie z:
TripadvisorTrip.com
Polecane przez podróżnych
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 11 sie 2026

Pobyt: sie 2026

Golf course mower at 6 a.m... A joke

It is 6 a.m. and it is just impossible to sleep with the golf course mower making an unbearable noise
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 26 lip 2026

Pobyt: lip 2026

Mixed

Pleasant residence on the outside and well-located. Inside, the accommodation is aging, and the terrace is close to other apartments, which becomes unpleasant when the neighbors are smokers.
Para

FR

Komentarz: 22 lut 2026

Pobyt: lut 2026

Good location but average performance

Residence well placed , very close ilbarritz beach, as well as golf. Perfect location. Nevertheless very average service and does not deserve 4 stars because the apartments are beginning to be aging, a little cool, especially in the bathroom .. where a renovation is required. It is a shame because the apartment is clean and bright, small but well equipped. Ideal for a short stay. The only downside being really the state of the bathroom. Located on the 1st floor, nice view of the park and pool. Nice terrace very nice.
Large unclosed parking.
Para

Komentarz: 8 wrz 2025

Pobyt: wrz 2025

Bad stay

Sofa in very bad bedding
Cleanliness to see no studio views 90
First floor very disappointing view that overlooks a hole
Goście indywidualni

Komentarz: 21 lip 2025

Pobyt: lip 2025

Residence well placed but...

Stayed 2 nights. The residence is very easy to access with ample parking (its location is good not far from the beaches/shops/city center by car) but it is not worth a 4*.
Apartment a little old but in good condition and functional, the staff was welcoming, clear instructions for late arrival.
Points to improve: breakfast because too basic at this price, cleanliness of the apartment

Bardzo dobra lokalizacja

4,2

Rue de la Roseraie, 64210 Bidart, Francja|2,45 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

15:00

Wymeldowanie do:

10:00

Przydatne informacje

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Résidence Mer & Golf Ilbarritz: częste pytania

Hotel Résidence Mer & Golf Ilbarritz jest położony 2.4 km od centrum miasta Bidart.
Hotel Résidence Mer & Golf Ilbarritz znajduje się w miejscowości Bidart (Francja) i jest położony 2.4 km od centrum miasta Bidart.
W hotelu Résidence Mer & Golf Ilbarritz można się meldować od 15:00 i należy się wymeldować przed 10:00.
Tak, w hotelu Résidence Mer & Golf Ilbarritz jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Résidence Mer & Golf Ilbarritz jest restauracja.