Aksum

2 mar 20203 mar 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Aksum na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Aksum lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Aksum

od 256 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Maj; średnia cena noclegu to wówczas 72 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Aksum to Wrzesień, ze średnią ceną 220 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 87 zł za dobę. To 24% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 109 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Aksum przewidywana średnia temperatura w miesiącu Luty to 11,2°C/52,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Wrzesień, ze średnią temperaturą 17,6°C/63,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Grudzień, ze średnią temperaturą 8,3°C/46,9°F.
Lotnisko położone najbliżej: Aksum to Aksum (AXU) (0,99 km). Inne pobliskie lotniska to: Indaselassie (48,15 km)

Zaplanuj podróż do: Etiopia

W mieście lub w pobliżu miasta Aksum