Mapa

 Lotnisko Sivas

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sivas albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sivas. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sivas na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sivas oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sivas. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sivas. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sivas, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sivas. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sivas, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sivas.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sivas.

Lotniska w pobliżu Sivas:

 Jakie linie lotnicze latają do Sivas

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sivas

Adres:
Sivas,
TURKEY

Tel:+90 (0)346 2248687
Faks:+90 (0)346 2249971

Witryna:

Właściciel:
DHMİ (State Airports Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:36° 54' 15'' E
Szerokość geograficzna:39° 48' 50'' N
Kod IATA:VAS
Kod ICAO:LTAR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.