Mapa

 Lotnisko Nanaimo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nanaimo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nanaimo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nanaimo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nanaimo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nanaimo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nanaimo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nanaimo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nanaimo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nanaimo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nanaimo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nanaimo.

Lotniska w pobliżu Nanaimo:

 Jakie linie lotnicze latają do Nanaimo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nanaimo

Adres:
Box 149,
Cassidy,
Vancouver Island,
V0R 1H0,
CANADA

Tel:+1 (1)250 2452157
Faks:+1 (1)250 2454308

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:123° 52' 0'' W
Szerokość geograficzna:49° 3' 0'' N
Kod IATA:YCD
Kod ICAO:CYCD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.