Mapa

 Lotnisko Dalian

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dalian albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dalian. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dalian na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dalian oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dalian. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dalian. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dalian, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dalian. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dalian, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dalian.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dalian.

Lotniska w pobliżu Dalian:

 Jakie linie lotnicze latają do Dalian

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dalian

Adres:
No 100 Yinke Road,
Ganjingzi District,
Dalian 116033,
Liaoning,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)41 83886699

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:121° 33' 0'' E
Szerokość geograficzna:38° 58' 0'' N
Kod IATA:DLC
Kod ICAO:ZYTL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.