Mapa

Tanie loty Rzeszów-Wrocław

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Wrocław.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Rzeszów do: Wrocław

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

364 zł

Linie latające bezpośrednio

0

Średni czas lotu, całkowita odległość: 379 km

2 h 20 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

LOT

Wrocław

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Wrocław: Wrocław.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Rzeszów do: Wrocław wynosi 364 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Rzeszów do: Wrocław wynosi 2 h 20 min.
Żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio z: Rzeszów do: Wrocław.

Top wskazówka: Jeśli chcesz wiedzieć, na kiedy możesz zarezerwować tanie loty Rzeszów-Wrocław, wypróbuj funkcję Skyscanner „Alert Cenowy”.

Linie lotnicze Rzeszów – Wrocław

 • Najpopularniejszy lot: Rzeszów – Wrocław LOT
 • Loty z przesiadką Rzeszów – Wrocław: LOT, Lufthansa, Ryanair*
 • Czas przelotu Rzeszów-Wrocław: minimum 5h 15minut (z przesiadką)

Lotniska w Rzeszowie

Loty z Rzeszowa do Wrocławia są dostępne z lotniska Rzeszów Jasionka.

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Informacje: Rzeszów posiada jeden port lotniczy - Lotnisko Rzeszów Jasionka. Jest położony w oddalonej o 12 kilometrów podrzeszowskiej wsi Jasionka. Jedyny terminal posiada trzy kondygnacje. Na parterze znajdują się dwa kioski, stanowiska odprawy biletowo-bagażowej oraz stanowiska kontroli bezpieczeństwa. Na poziomie +1 możesz napić się kawy w jednej z trzech kawiarni, a także zrobić zakupy w sklepie z pamiątkami lub dwóch sklepach Baltony. Na poziomie +2 znajduje się taras widokowy, a na terenie całego obiektu funkcjonuje bezpłatne Wi-Fi.

Odprawa: Odprawa biletowo-bagażowa rozpoczyna się od 2 godzin przed odlotem, a kończy na 30 minut przed planowaną godziną odlotu. Podróż z Rzeszowa do Wrocławia wymaga okazania jedynie dowodu osobistego. Zamiast dowodu możesz okazać paszport, ale nie jest on niezbędny.

Jak dojechać na lotnisko Rzeszów?

 • Przez cały tydzień - autobusem MZK linii 51 lub 53. Koszt biletu: 4zł (zakup u kierowcy), czas podróży: 30 minut. Częstotliwość: 15 kursów na dobę.
 • Od poniedziałku do piątku - autobusem MKS linii 224 lub 225. Koszt biletu: 3,50zł, czas podróży: 40 minut. Obowiązują tu również dodatkowe opłaty za duży bagaż.

Lotnisko we Wrocławiu

Miasto Wrocław posiada jedno lotnisko, port lotniczy Wrocław Strachowice.

Lotnisko Wrocław Strachowice

Informacje: Lotnisko Wrocław (a właściwie Port lotniczy Wrocław Strachowice) to jedyny port lotniczy miasta. Jest oddalone od centrum miasta o 10 kilometrów i posiada jeden terminal. Halę przylotów ulokowano na poziomie 0.

Jak dojechać z lotniska do Wrocławia?

 • Niedrogo i szybko autobusem linii 106 (linia dzienna) lub 206 (linia nocna). Oba kursują do dworca kolejowego PKP Wrocław Główny. Czas podróży: 40 minut (w zależności od natężenia ruchu), cena biletu: 3,20zł.
 • Wynajętym samochodem.

Informacje praktyczne

Jeśli masz obywatelstwo polskie, by polecieć z Rzeszowa do Wrocławia wymagany jest wyłącznie dowód osobisty. Możesz również okazać paszport, ale nie jest on niezbędny.

Pogoda, ceny i atrakcje w Wrocławiu

Pogoda we Wrocławiu

W lecie termometry wskazują tu średnio 24°C, zimą spodziewaj się tu od -6 do 2°C. To idealna destynacja turystyczna! Najdłuższą porą roku jest tu właśnie lato – trwa 114 dni, a ilość dni o temperaturze ujemnej wynosi zaledwie 23 rocznie. W mieście występuje zjawisko miejskiej wyspy ciepła - temperatura letnich nocy jest wyższa o około 5 stopni w centrum miasta.

Ceny we Wrocławiu

Ceny we Wrocławiu są wyższe zaledwie o 7%, za posiłek zapłacisz nawet 25% więcej. Przykładowe ceny:

 • lunch w fast-foodzie – 17zł
 • lunch w restauracji z lokalnym jedzeniem – 20zł
 • 3-daniowa kolacja w dobrej restauracji dla dwóch osób –100zł
 • butelka wody – 1,85zł
 • kawa – 8zł
 • piwo w pubie – 7zł
 • taksówka – 2,50zł.

Transport we Wrocławiu

Wrocław to miasto bardzo urokliwe, więc by nacieszyć się jego pięknem – zwiedzaj je na piechotę. Możesz również skorzystać z programu Wrocławski Rower Miejski. Jeszcze przed przyjazdem zarejestruj się w systemie Nextbike, by pierwsze 20 minut jazdy było bezpłatne. Do dyspozycji masz tu 740 rowerów dostępnych na 74 stacjach. Wrocław posiada również sieć tramwajów i autobusów, którymi dotrzesz w najdalsze zakątki miasta. Bilet jednorazowy to wydatek minimum 3,20zł, a bilet okresowy, na przykład 24h to wydatek 11zł.

Wrocław atrakcje

Odwiedzając Wrocław szybko przekonasz się, dlaczego przez wielu nazywany jest najpiękniejszym i najbardziej klimatycznym miastem w Polsce. Życie płynie tu spokojnie, pełno jest tu urokliwych i klimatycznych uliczek i zakamarków, co krok można spotkać małe mosiężne krasnale. Nie wspominając o pokazach fontann! Co warto zobaczyć we Wrocławiu?

 • wrocławska fontanna multimedialna
 • most Tumski – słynny most zakochanych z tysiącami kłódek
 • Stare Miasto i Rynek Główny
 • Wrocławskie ZOO
 • Panorama Racławicka
 • Park Szczytnicki
 • Hala Targowa przy ul. Piaskowej
 • Archikatedra św. Jana Chrzciciela

Przeczytaj: Wrocław na weekend. 10 TOP wskazówek mieszkańców.

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Wam najbardziej aktualne informacje. Ostatnio aktualizowaliśmy ten artykuł w marcu 2017 roku, dlatego w momencie, w którym go czytasz, niektóre dane (takie jak ceny lub dostępne środki transportu), mogły się zmienić.

*Wymagana jest rezerwacja każdego lotu z osobna. Ze względu na niegwarantowaną przesiadkę, loty rezerwujesz na własną odpowiedzialność.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.