Mapa

Tanie loty Bangkok - Dubaj

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Dubaj.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Bangkok do: Dubaj

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

1 285 zł

Linie latające bezpośrednio

4

Loty w tygodniu

50

Średni czas lotu, całkowita odległość: 4902 km

6 h 5 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Emirates

Dubaj, Dubaj Al Maktoum International, Dubai Creek SPB i Jebel Ali SPB

4 lotniska

Często zadawane pytania

Są 4 lotniska w mieście Dubaj: Dubaj, Dubaj Al Maktoum International, Dubai Creek SPB i Jebel Ali SPB.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Bangkok do: Dubaj wynosi 1 285 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Bangkok do: Dubaj wynosi 6 h 5 min.
4 linie lotnicze latają bezpośrednio z: Bangkok do: Dubaj.
Według stanu na Listopad, jest/są 50 loty(-ów) w tygodniu z: Bangkok do: Dubaj.

Informacje aktualne na sierpień 2016

Linie lotnicze na trasie Bangkok-Dubaj

Z Bangkoku do Dubaju można dolecieć bezpośrednim lotem z liniami Thai lub Emirates. Poza tym, możliwy jest szereg połączeń z transferem. Proponują je tacy przewoźnicy jak Qatar, Norwegian, Singapore Airlines, Lufthansa, Aeroflot, KLM, Air France, Cathay Pacific, Egyptair, Sri Lankan Airlines, Korean Air, Jet Airways, British Airways, Ethiopian, Royal Brunei, Turkish Airline czy Cebu Pacific.

Terminal wylotów wBangkoku

Połączenia z Bangkokiem są obsługiwane przez dwa lotniska: Suvarnabhumi (BKK) i Don Mueang (DMK). Większość lotów do Dubaju zaczyna się na tym pierwszym lotnisku, a drugie służy raczej do połączeń krótkodystansowych w Azji. Bangkok-Suvarnabhumi to największe lotnisko Tajlandii i jedno z największych na świecie. Jest zlokalizowane około dwadzieścia pięć kilometrów od centrum miasta, a trasę tę można pokonać taksówką, szybkim i tanim pociągiem albo autobusem, ale podróż tym ostatnim środkiem transportu zajmie Ci najwięcej czasu. Zawsze możesz też wynająć samochód z lotniska Suvarnabhumi i odbyć podróż do miasta na własną rękę.

Terminal przylotów w Dubaju

W Dubaju znajdują się trzy główne porty lotnicze: Międzynarodowe Lotnisko Dubaj, Dubaj Al Maktoum, znane też pod nazwą Dubai World Central i Shaejah obsługujące głównie tanie loty z Bliskim Wschodem i Azją Południową.

Lecąc z Bangkoku, najprawdopodobniej trafisz na to pierwsze. Międzynarodowe Lotnisko Dubaj znajduje się pięć kilometrów od miasta, a trasę tę najwygodniej pokonać taksówką, autobusem lub metrem. Loty z Bangkoku są obsługiwane przez terminal 1 i 3. Postój taksówek znajduje się po lewej stronie od wyjścia z terminalu pierwszego. Przystanek autobusowy znajdziesz z kolei nieopodal taśmy do odbioru bagaży. Najwygodniejsze trasy oferują linie 401 i 402 i zatrzymują się odpowiednio na przystankach Al Sabkha i Al Ghubaiba.

Informacje praktyczne

W 2015 roku zniesiono obowiązek wizowy dla obywateli Unii Europejskiej podróżujących do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na podstawie tego porozumienia, Polacy mogą przebywać na terytorium kraju bez wizy do dziewięćdziesięciu dni w okresie stu osiemdziesięciu dni. Wymagany jest natomiast paszport, ważny co najmniej sześć miesięcy od daty wyjazdu.

Czego spodziewać się po przylocie?

Podczas gdy Bangkok mógł się podróżnym z Polski wydawać przyjaźnie dostępny pod względem cen, w Dubaju wyraźnie odczują oni każdy wydatek. Posiłek w restauracji w tym mieście w Zjednoczonych Emiratach Arabskich kosztuje więcej o sto pięćdziesiąt procent. Zaoszczędzić można robiąc zakupy w sklepach spożywczych i gotując samemu, bo ceny w nich są porównywalne do tych w Tajlandii. W Dubaju droższy jest też około trzy razy kurs taksówką.

Po szoku termicznym po przylocie z Polski do Tajlandii, podróż z Bangkoku do Dubaju prawdopodobnie nie będzie znacznie odczuwalna pod kątem temperatury. Wszystko jednak zależy od pory roku. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich prawdopodobnie będzie też dużo bardziej sucho.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.