Mapa

Tanie loty Warszawa Modlin - Wrocław

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Wrocław.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Warszawa Modlin do: Wrocław

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

218 zł

Linie latające bezpośrednio

0

Wrocław

1 lotnisko

Często zadawane pytania

Jest jedno lotnisko w mieście Wrocław: Wrocław.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Warszawa Modlin do: Wrocław wynosi 218 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio z: Warszawa Modlin do: Wrocław.

Informacje aktualne na marzec 2016

Linie lotnicze na trasie Warszawa Modlin-Wrocław

Połączenia z lotniska Warszawa-Modlin do Wrocławia oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Jest to lot bezpośredni i trwa około czterdzieści minut. Pokonanie tej trasy samolotem jest wygodnym i szybkim rozwiązaniem dla podróżujących po Polsce służbowo. Wycieczka do Wrocławia to także dobry pomysł na spędzenie weekendu. Wybierając jako środek podróżny samolot, zaoszczędzisz najwięcej czasu, który możesz wykorzystać na zwiedzanie Wrocławia.

Terminal wylotów na lotnisku Warszawa-Modlin

Port Lotniczy Warszawa-Modlin to drugie po Okęciu lotnisko obsługujące połączenia z Warszawą. Znajduje się w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, około czterdzieści kilometrów od centrum stolicy. Na lotnisko Modlin można z Warszawy dojechać pociągiem Kolei Mazowieckich, samochodem drogą krajową nr 62 lub autobusem.

Modlin to niewielkie lotnisko, jest na nim jednak wszystko, czego potrzeba podróżnemu. Do dyspozycji jest bistro, restauracje, sklepy Duty Free i saloniki prasowe. Można też skorzystać z bezpłatnego i nieograniczonego dostępu do internetu.

Terminal przylotów we Wrocławiu

Port lotniczy im. Mikołaja Kopernika jest położony około dziesięć kilometrów od centrum miasta na osiedlu Strachowice, dlatego najczęściej mówi się o nim Wrocław-Strachowice. Z lotniska do centrum miasta można się szybko dostać autobusem lub taksówką, a podróż nie powinna zająć dłużej niż około dwadześcia-trzydzieści minut.

Informacje praktyczne

Podróżując po Polsce wystarczy Ci dowód osobisty lub paszport. Loty krajowe zazwyczaj nie wymagają dużego zapasu czasu przed odlotem, szczególnie jeśli odprawisz się wcześniej przez internet. Przybycie na lotnisko Warszawa Modlin półtorej godziny przed odlotem powinno w zupełności wystarczyć.

Czego spodziewać się po przylocie?

Warszawa i Wrocław bardzo różnią się od siebie. W mniejszym i mniej zaludnionym Wrocławiu jest przede wszystkim dużo bardziej kameralnie niż w stolicy. Zazwyczaj jest też w nim kilka stopni cieplej. Ceny w obu miastach nie różnią się drastycznie, choć stolica jest nieco droższa. Obiad w restauracji wrocławskiej kosztuje średnio o dziesięć procent mniej, a rachunek na zakupy spożywcze jest o pięć-sześć procent niższy. Jeśli zdecydujesz się jeździć po Wrocławiu taksówką, również przygotuj się na różnice w cenach. Co ciekawe, cena początkowa jest wyższa w Warszawie o około dwadzieścia pięć procent, ale za przejechany kilometr więcej zapłacisz we Wrocławiu.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.