Mapa

Tanie loty Warszawa Modlin - Sztokholm

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Sztokholm.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Warszawa Modlin do: Sztokholm

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

107 zł

Linie latające bezpośrednio

1

Loty w tygodniu

5

Średni czas lotu, całkowita odległość: 794 km

1 h 30 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

Ryanair

Sztokholm Arlanda, Sztokholm Skavsta, Sztokholm Bromma i Sztokholm Vasteras

4 lotniska

Często zadawane pytania

Są 4 lotniska w mieście Sztokholm: Sztokholm Arlanda, Sztokholm Skavsta, Sztokholm Bromma i Sztokholm Vasteras.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Warszawa Modlin do: Sztokholm wynosi 107 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Warszawa Modlin do: Sztokholm wynosi 1 h 30 min.
Jedna linia lotnicza lata bezpośrednio z: Warszawa Modlin do: Sztokholm.
Według stanu na Październik, jest 5 lotów w tygodniu z: Warszawa Modlin do: Sztokholm.

Informacje aktualne na dzień 30.09.2016

Linie lotnicze

Z lotniska Warszawa Modlin dolecisz do Sztokholmu Skavsta bez przesiadek. Wyloty linii Ryanair odbywają się zawsze raz na dobę w wybrane dni tygodnia: w październiku 2016 – codziennie oprócz środy, w listopadzie 2016 – w poniedziałki, czwartki, soboty i niedziele, w okresie od grudnia 2016 do marca 2017 – codziennie oprócz śród i piątków, a od kwietnia 2017 znów codziennie oprócz środy.

Odprawa

Odprawa biletowo-bagażowa rozpoczyna się od 2 godzin przed odlotem, a kończy na 40 minut przed planowaną godziną odlotu. Podróż z Warszawy do Sztokholmuwymaga okazania jedynie dowodu osobistego. Zamiast dowodu możesz okazać paszport, ale nie jest on niezbędny.

Lotnisko w Warszawie

Port lotniczy Warszawa Modlin do drugie– obok Lotniska Chopina – stołeczne lotnisko. Jest obiektem mniejszym, nowoczesnym, oddalonym od centrum o 36 kilometrów. Jego infrastrukturę tworzy jeden terminal, w którym realizowane są wyłącznie przyloty i wyloty linii Ryanair. Dla pasażerów oczekujących na lot na parterze przygotowano tu kilka restauracji, kawiarni i sklepów. Jeszcze przed kontrolą bezpieczeństwa, w strefie ogólnodostępnej skorzystasz jedynie z trzech takich punktów. Do dodatkowych udogodnień należą pokoje do opieki nad małymi dziećmi. Warto wiedzieć, że Warszawa Modlin to najszybciej rozwijający się port lotniczy w kraju.

Lotnisko w Sztokholmie

Lotnisko Sztokholm Skavsta to jeden z czterech portów lotniczych miasta. Posiada jeden terminal, jest oddalony od centrum o 100 kilometrów i obsługuje głównie tanie linie lotnicze. Dojazd do Sztokholmu nie jest trudny. Przed terminalem znajdują się przystanki autobusowe. Wybierz podróż linią Flybbussarna lub 515 – one dowiozą Cię do pobliskiej stacji Norrköping, gdzie możesz przesiąść się do bezpośredniego pociągu.

Warszawa vs. Sztokholm – strefy czasowe, pogoda, średnie koszty

Warszawa i Sztokholm znajdują się w tej samej strefie czasowej, po przylocie nie przestawiaj zegarka.

Warszawa i Sztokholm to również miasta o zbliżonej temperaturze, po przylocie nie odczujesz więc dużych różnic. Latem, w najcieplejszym lipcu i sierpniu spodziewaj się w nich średnio 22-24°C. Zimą, w najchłodniejszym grudniu i styczniu temperatura spada poniżej zera i termometry wskazują nawet -6°C.

Sztokholm to miasto droższe, ceny są tu wyższe średnio o minimum 100%. Za posiłek fast food zapłacisz tu 70kr (31zł), za lunch w niedrogiej knajpce około 100kr (45zł), a za trzydaniowy obiad dla dwóch osób w średniej klasy restauracji około 700kr (311zł). W Warszawie wydasz 17zł, 22zł oraz 100zł. Znacznie droższe są tu również napoje – za 0,33litra wody zapłacisz 19kr (8,50zł – w Warszawie 2,99zł), a za 0,5 litra piwa 60kr (27zł – w Warszawie średnio 8zł).

Droższy jest również koszt przejazdu taksówką z centrum miasta na lotnisko. Za kurs z Modlina zapłacisz około 160zł (36km, 40 minut jazdy), a za kurs ze Skavsta 1230kr (552zł, 100km, 70 minut jazdy).

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.