Mapa

 Lotnisko Calvi

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Calvi albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Calvi. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Calvi na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Calvi oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Calvi. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Calvi. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Calvi, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Calvi. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Calvi, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Calvi.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Calvi.

Lotniska w pobliżu Calvi:

 Jakie linie lotnicze latają do Calvi

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Calvi

Adres:
Rue du Nouveau Port - BP 210-20293 Bastia Cedex,
FRANCE

Tel:+33 (0)4 95658888
Faks:+33 (0)4 95658899

Witryna:

Właściciel:
La Chambre de commerce et d'industrie de Bastia et Haute-Corse

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 47' 30'' E
Szerokość geograficzna:42° 31' 40'' N
Kod IATA:CLY
Kod ICAO:LFKC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.