Mapa

 Lotnisko Bolonia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bolonia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bolonia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bolonia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bolonia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bolonia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bolonia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bolonia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bolonia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bolonia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bolonia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bolonia.

Lotniska w pobliżu Bolonii:

 Jakie linie lotnicze latają do Bolonii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bolonia

Adres:
Via Triumvirato 84,
I-40132 Bologna,
ITALY

Tel:+39 (0)51 6479615
Faks:+39 (0)51 6479131

Witryna:

Właściciel:
Aeroporto Guglielmo Marconi di Bologna S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:11° 17' 33'' E
Szerokość geograficzna:44° 31' 50'' N
Kod IATA:BLQ
Kod ICAO:LIPE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.