Mapa

 Lotnisko Ankona

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ankona albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ankona. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ankona na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ankona oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ankona. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ankona. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ankona, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ankona. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ankona, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ankona.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ankona.

Lotniska w pobliżu Ankony:

 Jakie linie lotnicze latają do Ankony

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ankona

Adres:
Piazzale Sordoni,
I - 60015 Falconara M.ma Ancona,
ITALY

Tel:+39 (0)71 28271
Faks:+39 (0)71 2070096

Witryna:

Właściciel:
Aerdorica SpA

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:13° 21' 44'' E
Szerokość geograficzna:43° 36' 58'' N
Kod IATA:AOI
Kod ICAO:LIPY

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.