Mapa

 Lotnisko Karup

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Karup albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Karup. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Karup na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Karup oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Karup. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Karup. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Karup, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Karup. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Karup, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Karup.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Karup.

Lotniska w pobliżu Karup:

 Jakie linie lotnicze latają do Karup

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Karup

Adres:
NO Hansens Vej 4,
DK-7470 Karup,
DENMARK

Tel:+45 (0)97 100610
Faks:+45 (0)97 100665

Witryna:

Właściciel:
Karup Airport a.m.b.a.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:9° 7' 0'' E
Szerokość geograficzna:56° 18' 0'' N
Kod IATA:KRP
Kod ICAO:EKKA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.