Mapa

 Lotnisko Taszkent

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Taszkent albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Taszkent. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Taszkent na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Taszkent oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Taszkent. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Taszkent. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Taszkent, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Taszkent. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Taszkent, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Taszkent.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Taszkent.

Lotniska w pobliżu Taszkentu:

 Jakie linie lotnicze latają do Taszkentu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Taszkent

Adres:
700167 Tashkent,
UZBEKISTAN

Tel:+998 (0)71 546267
Faks:+998 (0)71 542633

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:69° 16' 59'' E
Szerokość geograficzna:41° 15' 0'' N
Kod IATA:TAS
Kod ICAO:UTTT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.