Mapa

 Lotnisko Kemerowo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kemerowo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kemerowo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kemerowo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kemerowo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kemerowo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kemerowo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kemerowo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kemerowo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kemerowo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kemerowo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kemerowo.

Lotniska w pobliżu Kemerowa:

 Jakie linie lotnicze latają do Kemerowa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kemerowo

Adres:
Airport Kemerovo,
Kemerovskaya oblast,
650070 RUSSIA

Tel:(384-2) 390-090
Faks:(384-2) 390-292

Witryna:

Właściciel:
ООО «Международный Аэропорт Кемерово»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:86° 6' 25'' E
Szerokość geograficzna:55° 16' 12'' N
Kod IATA:KEJ
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.