Mapa

 Lotnisko Lwów

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lwów albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lwów. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lwów na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lwów oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lwów. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lwów. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lwów, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lwów. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lwów, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lwów.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lwów.

Lotniska w pobliżu Lwów Snilow:

 Jakie linie lotnicze latają do Lwów Snilow

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lwów

Adres:
Civil Aviation Airport,
Lubinska str.168 ,
Lviv,
79040 UKRAINE

Tel:+38 (0)32 2298112
Faks:+38 (0)32 2298016

Witryna:

Właściciel:
DP International Airport Lviv

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 57' 21'' E
Szerokość geograficzna:49° 48' 45'' N
Kod IATA:LWO
Kod ICAO:UKLL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.