Sixt — porównaj oferty wypożyczalni samochodów w Skyscanner

Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Firmę Sixt założył w 1912 r. Martin Sixt, a w ciągu stulecia swojego istnienia weszła ona do czołówki firm wypożyczających samochody w Europie. Sixt rozwija się pomyślnie, zajmując obecnie pozycję lidera rynku w Niemczech i Austrii.

Sixt poważnie traktuje swoje niemieckie korzenie, szczycąc się największą na świecie flotą samochodów BMW i Mercedes Benz na wynajem. Dysponując najnowszymi modelami najwyższej klasy samochodów sportowych, kabrioletów i jeepów, Sixt oferuje klientom luksusową jazdę po niższych kosztach.

Ceny wynajmu w Sixt obejmują wszystko: ubezpieczenie OC i AC, VAT oraz nielimitowany kilometraż. Aby uniknąć kolejek i wypełniania formularzy, stali klienci mogą wykupić karty Sixt Express.

Sixt ma ponad 4000 oddziałów w ponad 105 krajach i nie zamierza na tym poprzestać. Firma wchodzi na rynek USA, oferując luksusowe samochody po ekonomicznych cenach, a ponadto rozszerza obecność w Azji, otwierając nowe biura w południowo-wschodniej części kontynentu.

Pomimo wielkości korporacji jej prowadzeniem na co dzień zajmuje się nadal rodzina Sixt. Dyrektorem naczelnym jest Erich Sixt, za marketing odpowiedzialna jest jego żona Regine, a wysokie stanowiska w firmie zajmują ich synowie Alexander i Konstantin. Choć 43% udziałów należy do akcjonariuszy, rodzina nadal zachowuje udział większościowy.

Rozległa sieć Sixt obejmuje placówki na lotniskach i w centrach miast, ale także na dworcach kolejowych w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Szwecji. Zapewnia to klientom więcej opcji podczas planowania dalszej podróży.

Podczas wyszukiwania samochodu na wynajem Skyscanner porównuje koszty wypożyczenia pojazdu w Sixt z ofertą innych czołowych marek. Dzięki temu nasi użytkownicy uzyskują zawsze najlepsze ceny poszukiwanych samochodów w wybranym terminie.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.