Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Instant Cabs — porównaj oferty wypożyczalni samochodów w Skyscanner

Wynajem samochodu w firmie Instant Cabs uatrakcyjni każdą podróż: zarówno weekendowy wyjazd, jak i wakacje na plaży. Wypożyczonym samochodem możesz wyruszyć w drogę i nacieszyć wzrok krajobrazami poza miastem oraz odkryć miejsca, do których nie dotrzesz pieszo. W ten sposób unikniesz też tłoku i nie musisz zastanawiać się nad zawiłościami systemu transportu publicznego.

Instant Cabs oferuje imponujący wybór samochodów na różne rodzaje wyjazdów i w szerokim zakresie cenowym. Szukasz eleganckiego samochodu do szybkiego poruszania się po mieście? Terenowego 4x4? A może minivana na grupową wycieczkę? Skyscanner pomoże Ci znaleźć najlepszą cenę i dokonać rezerwacji przez Internet.

Skyscanner porównuje ceny samochodów na wynajem proponowane przez Instant Cabs z ofertą innych dostawców w miejscu docelowym. Dzięki temu zawsze uzyskujesz najlepszą cenę wybranego samochodu. Podaj tylko daty podróży i miejsce docelowe, a my zaprezentujemy najlepsze ceny wynajmu samochodu w tym terminie.

Samochód zarezerwowany za pośrednictwem Skyscannera będzie gotowy do odbioru z wypożyczalni Instant Cabs, kiedy przylecisz lub dojedziesz na miejsce. Musisz mieć ze sobą prawo jazdy. W większości krajów kierowcy powinni mieć przy sobie prawo jazdy ze zdjęciem, dlatego dobrze jest trzymać je w portfelu lub na desce rozdzielczej wypożyczonego samochodu.

Wypożyczenie samochodu w firmie Instant Cabs ułatwia dojazd z lotniska i na lotnisko: nie musisz wpychać bagażu do zatłoczonego autobusu ani martwić się, czy zdążysz na kurs na lotnisko. Jeśli tylko przeznaczysz na podróż odpowiednią ilość czasu i będziesz uważać na drodze, czeka Cię bezstresowy wypoczynek.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.