Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Holiday Autos — porównaj oferty wypożyczalni samochodów w Skyscanner

Pośrednik wynajmu samochodów Holiday Autos rozpoczął działalność w 1987 r. pod kierownictwem brytyjskiego przedsiębiorcy Clive'a Jacobsa. Jacobs zauważył, że ówczesny rynek wynajmu samochodów koncentruje się na klientach biznesowych, podczas gdy potrzeby turystów nie są dostatecznie zaspokajane. Jacobs zagospodarował rynek turystyczny, oferując produkt z przedpłatą obejmujący pełnię opcji, a w ciągu pierwszego roku działalności jego przychody przekroczyły milion funtów.

Od tego czasu Holiday Autos nieustannie się rozwija i zdobywa kolejne nagrody. W 2003 r., kiedy to Jacobs sprzedał spółkę firmie Lastminute.com, Holiday Autos mogła się poszczycić niemal 70 nagrodami za obsługę i innowacyjność. Holiday Autos nieustannie zaskakuje sędziów konkursów, a niedawno zdobyła nagrody Globe Travel Awards w kategorii najlepszej wypożyczalni trzy razy z rzędu: w roku 2011, 2012 i 2013.

Holiday Autos słynie z innowacyjności na rynku wypożyczalni samochodów — i nic dziwnego. Do najpopularniejszych programów firmy należy Carbonwise, który umożliwia rekompensowanie emisji dwutlenku węgla podczas rezerwacji samochodu. Firma wypożycza także samochody kempingowe i dostawcze, a nawet samochody z szoferem dla miłośników luksusu.

Holiday Autos należy do Sabre Holdings (właściciela Travelocity), co pomogło w nawiązaniu relacji z czołowymi markami na rynku wypożyczalni samochodów, takimi jak Alamo, Avis i Hertz. Za pośrednictwem sieci partnerów Holiday Autos udostępnia 30 000 wypożyczalni na całym świecie, oferując klientom niezrównany wybór miejsc docelowych i dostawców.

Holiday Autos to jeden z zaufanych partnerów Skyscanner w dziedzinie rezerwacji samochodów. Podczas wyszukiwania cen samochodów na wynajem wyświetlamy także ceny z bazy danych Holiday Autos. Dzięki temu użytkownicy poszukujący samochodu na wynajem mają gwarancję najlepszej okazji.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.