Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów - Gdańsk - Porównaj ceny ze Skyscanner

###Wynajem samochodów na lotnisku Gdańsk Rębiechowo Informacje aktualne na czerwiec 2015

Wypożyczenie samochodu na lotnisku Rębiechowo to idealne rozwiązanie, dzięki któremu można swobodnie zwiedzać najciekawsze miejsca w samym Gdański, jak i podróżować po całym Trójmieście. Lotnisko jest położone w dogodnej odległości w stosunku do największych okolicznych centrów miejskich. Od Gdańska i Sopotu dzieli je po dziesięć kilometrów, a od Gdyni dwadzieścia trzy kilometry. ###Gdzie wypożyczyć auto? Na lotnisku można bez problemu wynająć samochód ze stanowisk renomowanych wypożyczalni, takich jak Avis, Europcar, Hertz czy Sixt. Rębiechowo jest na tyle kompaktowym lotniskiem, że znalezienie punktów wynajmu aut nie powinno stanowić problemu. ###Stacje benzynowe w pobliżu lotniska Gdańsk Niektóre firmy wymagają, aby wynajęty samochód zwrócić z pełnym bakiem. Dlatego dobrze wiedzieć, gdzie w pobliżu lotniska znajdują się stacje benzynowe. Na trasie z miasta na lotnisko można je bez problemu znaleźć, a najbliższa – Orlen położona jest zaledwie sto metrów od portu lotniczego. ###Jak dojechać do Gdańska Dojazd samochodem jest jedną z najwygodniejszych metod przejechania trasy lotnisko-miasto. Można ją przebyć na dwa główne sposoby. Jedna trasa prowadzi przez drogę E-28, a następnie wymaga zjechania na drogę wojewódzką 501. Alternatywna droga prowadzi przez drogę wojewódzką 472, z której trzeba następnie skręcić w ulicę Rakoczego. Przy skręcie w Rakoczego w kierunku południowym, należy kontynuować trasę ulicą Beethovena i Powstańców Warszawskich. Przejechanie każdej z tych tras przy standardowym natężeniu ruchu nie powinno zająć więcej niż dwadzieścia do dwudziestu pięciu minut.

Będąc w Gdańsku koniecznie przespaceruj się ulicami Starówki z bogato zdobionymi kamienicami, budynkiem Ratusza Głównego i Bazyliką Mariacką. Punktami obowiązkowymi są też zabytkowy Żuraw przy deptaku biegnącego wzdłuż Motławy i pomnik Neptuna. Warto zwiedzić też Stocznię Gdańską, w której narodził się NSZZ „Solidarność”, którego działalność zapoczątkowały zmiany ustrojowe w Polsce. Sprawdź, co jeszcze można zwiedzić w Gdańsku w naszym przewodniku. ###Trasa do Malborka Jednym z najciekawszych miejsc w okolicy Gdańska jest wzniesiony przez Zakon Krzyżacki zamek w Malborku. Poza ciekawostkami architektonicznymi i historycznymi, warto zapoznać się z legendami związanymi z zamkiem, jak ta o włamaniu do skarbca albo ta, o usłużnym diable. Aby dojechać do Malborka z lotniska w Gdańsku, najlepiej wybrać trasę przez Pruszcz Gdański autostradą A1, z której trzeba zjechać na drogę krajową numer 22. Podróż nie powinna zająć więcej niż godzinę. ###Trasa do Sopotu Zaledwie dwadzieścia pięć minut jedzie się natomiast z Rębiochowa do Sopotu. Z ulicy Słowackiego, na której znajduje się lotnisko należy zjechać dalej na drogę S6, a potem skręcić w Spacerową aż do drogi wojewódzkiej 468. Na miejscu poza relaksowaniem się na plaży, zajadaniem gofrów na kultowym sopockim molo i przesiadywaniem w klimatycznych knajpkach na Monciaku, warto zwiedzić inspirowany rysunkami Jana Szancera Krzywy Domek czy neogotycki Kościół Świętego Jerzego. ###Trasa do Gdyni Warto przespacerować się po Gdyni ze zwróceniem szczególnej uwagi na jej modernistyczną architekturę. Wiele budynków nawiązuje swoim kształtem do morza, fal i okrętów. Można tu też znaleźć sporo miejsc związanych z kulturą Kaszubów. Na ulicy Starowiejskiej znajduje się stary dom, należący niegdyś do króla Kaszubów, Antoniego Abrahama. Pomnik tego działacza społecznego można zobaczyć na Placu Kaszubskim. Na kawę w Gdyni najlepiej wybrać się na deptak Aleja Jana Pawła II. Idąc w kierunku Mola Południowego napotkamy tam nie tylko urokliwe kawiarnie, ale i restauracje czy sklepy z pamiątkami. Z lotniska Gdańsk do Gdyni najlepiej dojechać drogą S6, pamiętając o zjechaniu w odpowiednim momencie, gdy pojawi się znak na Gdynię.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.