Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Economy Bookings — porównaj oferty wypożyczalni samochodów w Skyscanner

eury
sixt
hert
alam
avis
budg

Economy Bookings to internetowa wypożyczalnia samochodów, która w 2008 roku zaczęła działalność od obsługi tylko hiszpańskiego rynku.

Wkrótce okazało się, że rozwój jest nieunikniony — koncentracja na hiszpańskich klientach ograniczała działalność, a oni sami też domagali się szerszej oferty. Economy Bookings jest obecnie jedną z czołowych internetowych wypożyczalni samochodów w Europie.

Za pośrednictwem witryny internetowej klienci mogą nie tylko wypożyczyć samochód, ale też dobrać najlepszy plan wynajmu. Economy Bookings obsługuje obecnie ponad 75 krajów na świecie, m.in. na Bliskim Wschodzie i w Europie oraz USA.

Motto Economy Bookings brzmi „Jakość po przystępnych cenach”, a firma zatrudnia asystentów, którzy specjalnie wyszukują w Internecie najlepsze plany wynajmu samochodów z całego świata, aby znaleźć najkorzystniejsze stawki i pakiety dla klientów.

Economy Bookings szczyci się doświadczeniem w skutecznej obsłudze klientów i zatrudnia ponad 30 profesjonalistów, w tym specjalistów informatycznych, którzy nieustannie starają się ją doskonalić. Dlatego też specjalnie wyznaczony przedstawiciel zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z zarówno początkową rezerwacją, jak i okresem przed wypożyczeniem oraz po jego zakończeniu, a w każdej lokalizacji można skorzystać z usług co najmniej 3–4 agentów.

Economy Bookings zapewnia także kontakt telefoniczny — operatorzy z rzymskiej siedziby firmy odpowiadają na pytania dotyczące wynajmu samochodów 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Firma współpracuje z gronem ponad 500 dostawców w ponad 8000 placówek na terenie 150 krajów, ale na szczęście oferuje obsługę w wielu językach!

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.