Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Auto Europe — porównaj oferty wypożyczalni samochodów w Skyscanner

Auto Europe jest jednym z największych na świecie pośredników wynajmu samochodów. Firmę założył w 1954 r. Alex Cecil, aby pomóc amerykańskim klientom biznesowym w wynajmie samochodów na terenie Europy. Od tego czasu firma Auto Europe się rozrosła i działa już w wielu krajach na wszystkich kontynentach.

Auto Europe współpracuje z największymi markami w branży wypożyczalni samochodów, dzięki czemu oferuje klientom najkorzystniejsze ceny. Partnerami firmy są Alamo, Sixt i National, a także mniejsze firmy lokalne. Auto Europe dysponuje rozległą siecią obejmującą ponad 8000 placówek na całym świecie: od lotnisk po dworce kolejowe.

W Auto Europe przywiązuje się dużą wagę do obsługi klientów zgodnie z zasadą „Jeśli myślisz, że jest coś ważniejszego od klientów, to zastanów się jeszcze raz”. Firma realizuje zasadę najlepszych cen — oferuje najkorzystniejsze ceny i deklaruje ich obniżkę, jeżeli konkurencja zaproponuje lepszą okazję.

Auto Europe ma dostęp do ogromnej floty pojazdów, dzięki czemu potrafi zaspokoić wszelkie potrzeby. Do wyboru są samochody różnej wielkości — od minivanów po dwuosobowe samochody miejskie — z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Oprócz zwykłego wynajmu samochodów Auto Europe oferuje także dodatkowe usługi, takie jak wynajem samochodów z szoferem czy transport na lotnisko i z lotniska dla osób, które nie chcą prowadzić samodzielnie. Dostępnie są również pojazdy specjalne, takie jak eleganckie samochody sportowe i bogato wyposażone samochody kempingowe.

Podczas porównywania cen w Skyscanner uwzględniane są także wyceny z Auto Europe oraz innych dużych pośredników i wypożyczalni. Dzięki temu można znaleźć najlepszą okazję na pierwszy rzut oka i dodatkowo urozmaicić sobie wyjazd za zaoszczędzone pieniądze.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.