Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Argus Car Hire — porównaj oferty wypożyczalni samochodów w Skyscanner

Argus to jedna z największych firm oferujących wynajem samochodów. To rodzinna spółka z siedzibą w Dublinie działająca dziś w aż stu siedemdziesięciu krajach.

Początki firmy sięgają roku 1959, a od tamtego czasu Argus nawiązał sieć relacji biznesowych z największymi graczami na rynku rezerwacji aut, takimi jak Avis, Europcar, czy Sixt. Poza gigantami w branży, Argus współpracuje także z mniejszymi operatorami, czego przykładem może być umowa z hiszpańskim Goldcar.

Zarząd firmy świetnie poznał się na nowoczesnych technologiach i jako pierwszy w Europie zaoferował wynajem aut przez internet i „rezerwację w trzech kliknięciach”, dzięki któremu wypożyczanie samochodów stało się łatwo dostępne, szybkie i proste. To wyczucie rynku zaowocowało w licznych nagrodach, między innymi Travolution Best Car Hire Website award w 2009 i Nokia Digital Media Awards w 2012 roku.

Dzięki współpracy z największymi dostawcami, Argus dysponuje potężną siecią stanowisk z wynajmem aut – według ostatnich doniesień jest ich aż trzydzieści tysięcy na całym świecie. Znajdują się one na portach lotniczych, stacjach kolejowych i głównych punktach miast. Do wyboru jest także cała gama aut, od modnych kabrioletów po zgrabne auta miejskie. Zazwyczaj w cenie wynajmu samochodu z firmy Argus znajdują się ubezpieczenie, nieograniczony limit kilometrów do przejechania, opłaty lotniskowe czy lokalny VAT.

Wyszukiwarka Skyscanner pozwoli Ci porównać warunki samochodów do wynajmu oferowanych przez Argus i innych dużych dostawców. Dzięki temu szybko i w prosty sposób znajdziesz auto dopasowane do Twoich potrzeb.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.