Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów - Amsterdam Schiphol - Porównaj ceny ze Skyscanner

###Wynajem samochodów na lotnisku Amsterdam-Schiphol Informacje aktualne na czerwiec 2015

Dzięki wypożyczeniu samochodu na lotnisku Amsterdam-Schiphol, możesz nie tylko w łatwy sposób przedostać się do miasta, ale i zwiedzać okoliczne ciekawe miejscowości. Dzięki temu, że Holandia dysponuje dobrą siecią dróg, a do tego jest stosunkowo niewielka, z Amsterdamu można szybko przedostać się do Hagi, Rotterdamu czy Eindhoven. ###Gdzie wypożyczyć auto? Wynajęcie samochodu z lotniska Amsterdam-Schiphol nie powinno sprawić problemu. Stanowiska renomowanych wypożyczalni takich jak Alamo, Budget, Europcar, Hertz czy Sixt znajdują się wszystkie po prawej stronie od Schiphol plaza, nieco za stacją przylotów, nieopodal miejsca odbioru bagażu. Pamiętaj, że Amsterdam-Schiphol to jedno z największych lotnisk w Europie, obsługujące kilkadziesiąt milionów pasażerów rocznie. Jeśli chcesz mieć pewność, że uda Ci się wypożyczyć auto, najlepiej zrób wcześniejszą rezerwację przez internet. ###Stacje benzynowe w pobliżu Wypożyczając samochód na lotnisku Amsterdam-Schiphol, dobrze upewnić się, jaką politykę dotyczącą benzyny prowadzi dana firma. Jeśli wymaga, aby oddać samochód z pełnym bakiem, najlepiej zatankuj na ostatniej stacji przed lotniskiem. Kilkaset metrów od terminali znajduje się stacja Total. ###Jak dojechać do Amsterdamu? Lotnisko Amsterdam-Schiphol jest oddalone od centrum miasta o około dwadzieścia kilometrów. Jeśli masz do dyspozycji wynajęty samochód, wybierz trasę przez A4 i A10. Po samym Amsterdamie najlepiej poruszać się na piechotę, rowerem albo łódką. Jeżdżenie samochodem jest uciążliwe, bo ulice są wąskie i trudno znaleźć miejsce do parkowania. Dlatego jeśli planujesz zwiedzić Amsterdam, najlepiej zaparkuj auto pod miastem, a następnie dojedź do centrum transportem publicznym.

W Amsterdamie nie brakuje możliwości ciekawego spędzania czasu, ale najprzyjemniej jest chyba po prostu powłóczyć się pomiędzy jego kanałami, różnorodnymi kamienicami i starymi kanałami. Poza tym, Amsterdam to także miasto sztuki. Znajduje się tu aż czterdzieści muzeów, w których można podziwiać dzieła takich artystów jak Henri Matisse, Piet Mondrian, czy Yves Klein. Jednym z najciekawszych, choć już nie związanych ze sztuką jest nietypowe muzeum w domu Anny Frank z zachowaną kryjówką, z której podczas okupacji niemieckiej pisała swój słynny dziennik. ###Trasa do Eindhoven Zaledwie godzinę i piętnaście minut samochodem na południe od Amsterdamu znajduje się Eindhoven. Aby dotrzeć do tego ciekawego miasta, najlepiej wybrać trasę przez wygodną i malowniczą A2. To właśnie stąd pochodził twórca koncernu Philips, a symbolem miasta jest uśmiechnięta żarówka. Dlatego podczas odwiedzania go, punktem obowiązkowym jest pierwsza fabryka żarówek z końca XX wieku. Eindhoven to także fascynująca architektura. Poza neogotyckimi kościołami, podziwiać tu można budowle modernistyczne jak De Admirant, czy budynek-UFO. Przeczytaj więcej o Eindhoven. ###Trasa do Hagi Haga znana jest przede wszystkim jako „administracyjna stolica Holandii”. Mimo, że Amsterdam jest najbardziej znanym miastem, to tutaj znajduje się siedziba holenderskiej rodziny królewskiej, parlamentu i rządu. W obrębie Hagi leży najsłynniejszy w Holandii nadmorski kurort, Scheveningen. Aby dostać się do Hagi z lotniska Amsterdam-Schiphol wystarczy pół godziny do czterdziestu minut. Trasa prowadzi niemal przez cały czas na wprost przez A4. ###Trasa do Rotterdamu Raptem kilkanaście kilometrów dalej niż Haga, leży od lotniska Amsterdam-Schiphol, Rotterdam. To drugie co do wielkości miasto Holandii i do niedawna jeden z kluczowych portów Europy. Jednym z motywów przewodnich, według których można zwiedzać Rotterdam jest właśnie jego związek z morzem. Nad brzegiem Mozy i Schiehaven można obejrzeć zrekonstruowany XVIII-wieczny okręt wojenny De Delft. Warto też wyruszyć w rejs dookoła portu, podczas którego można go dokładnie obejrzeć od strony stoczni i doków.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.