Wiadomosci Oferty Wiosenne promocje lotnicze: hity 2019

Wszystkie artykuły

Wiosenne promocje lotnicze: hity 2019

Po zimie wraz z przyrodą budzi się Twój zew podroży? Poczuj tę radość. Korzystaj z ofert na tanie loty. Łap wiosenne promocje lotnicze. Odwiedź zielone Oslo lub Londyn w nieśmiałym słońcu. Czeka też cała w czerwieni Jordania.

Każdy z tych kierunków pozwala cieszyć się cudowną podrożą w marcu i kwietniu. Zobacz miejsca, do których upolujesz wiosenne promocje lotnicze. I działaj!

1. Lot z Gdańska do Oslo, od 88 zł

Wiosna to zieleń, a to kolor, który Oslo bardzo lubi. Lasy to obok fiordów wizytówka tego kierunku. Co więcej, blisko jedna trzecia aut w mieście nie wydziela spalin. Cieplejsza pora roku to dobry czas na dłuższe spacery. Na przykład wizytę w pełnym sztuki Parku Vigelanda. Jeśli są z Tobą dzieci, mogą skorzystać tu z placu zabaw. Dzięki temu każdy będzie szczęśliwy.

Sprawdź loty do Oslo

Relaksuj się w hotelach w Oslo

Sprawdź wynajem aut w Oslo

2. Lot z Katowic do Malmö, od 90 zł

Wiosenne promocje lotnicze czekają. Odkrywaj o tej porze Malmö na rowerze. Sprzyja temu około pół tysiąca km ścieżek. Dzięki temu więcej obejrzysz i nie musisz się martwić o parking. Dużo wycieczek z przewodnikiem ma miejsce w lecie. W przypadku wyjazdu paczką, jest szansa na tour o każdej porze. Natomiast, by oglądać uroki całej Skanii, wynajmij auto.

Symbolem Malmö jest most Öresund. Łączy on miasto ze stolicą Danii. I pięknie wychodzi na zdjęciach.

Sprawdź loty do Malmö

Sprawdź hotele do Malmö

Zwiedź Skanię: sprawdź wynajem aut w Malmö

3. Lot ze Szczecina do Londynu, od 105 zł

Wiosna na Wyspach pojawia się szybko. W Londynie obejrzysz ją sobie w całej krasie ze Sky Garden. Wstęp do tych ogrodów nic nie kosztuje. Pośpiesz się jednak z rezerwacją. Chętnych jest wielu. W kwietniu loty wychodzą ciut drożej niż w marcu. Masz jednak szansę obejrzeć wyścig wioślarzy. Co roku drużyny z Cambridge i Oxfordu stają w szranki na Tamizie. W 2019 wyścig odbędzie się 7 kwietnia.

Sprawdź loty do Londynu

Rezerwuj hotele w Londynie

Eksploruj więcej: wynajem aut w Londynie

4. Lot z Krakowa do Berlina, od 112 zł

W pierwszych promieniach słońca Berlin kusi pchlimi targami. Szpargały, rękodzieła, ubrania vintage – to wszystko znajdziesz na Kreuzbergu lub w Mitte.
Centrum Berlina pełne jest tego typu miejsc. W tej drugiej dzielnicy działają co najmniej cztery. Popularny dzień pchlich targów to niedziela. Planuj więc pobyt na weekend.

Sprawdź loty do Berlina

Poznaj hotele w Berlinie

Sprawdź wynajem aut w Berlinie

5. Lot z Wrocławia do Brukseli, od 112 zł

Planujesz odchudzić się do lata? Wiosenne promocje lotnicze na to nie pozwolą. Figurą zajmiesz się po powrocie z Brukseli. Zbrodnią byłoby nie zjeść tam gofra czy czekolady. Super specjałem są tu jednak frytki. Podawane w torebce z papieru lub na bułce. Klasycznie oblewa się je majonezem. Do wyboru jednak masz tyle sosów, że na jednej porcji się nie skończy. Zapamiętaj takie adresy, jak Rue de Tabora 2 czy Place Jourdan 1. Nie możesz doczekać się wyjazdu? Bilety lotnicze na marzec kupisz jedynie za kilka złotych więcej.

Szukaj lotów do Brukseli

Znajdź wygodne hotele w Brukseli

Sprawdź wynajem aut w Brukseli

6. Lot z Katowic do Mediolanu, od 112 zł

W kwietniu Mediolan staje się stolicą światowej sztuki i designu. Trafisz wtedy na festiwale Milano Art Week i Milano Design Week. To super pora na zwiedzanie Włoch. Wykorzystaj więc wiosenne promocje lotnicze. Leć zanim nastaną upały, a wraz z nimi wyższe ceny.

Sprawdź loty do Mediolanu

Znajdź przytulne hotele w Mediolanie

Sprawdź wynajem aut w Mediolanie

7. Z Krakowa do Lwowa, od 113 zł

O pięknie wiosny we Lwowie powstała nawet piosenka. Dlatego trzeba na własne oczy zobaczyć chwalone „bzy w ogrodzie Łyczakowskim”. Może w tym sezonie? Tak bardzo kusi też pierwsza zieleń Wysokiego Zamku.

Polecamy na chwilę zapomnieć o fasadach lwowskich domów. Zamiast tego zaglądać w oficyny. Można tam znaleźć podwórza z klimatem, a na nich polskie ślady.

Sprawdź loty do Lwowa

Rezerwuj hotele we Lwowie

Sprawdź wynajem aut we Lwowie

8. Lot z Katowic do Eindhoven, od 118 zł

Zamiast narzekać, że dane miasto wyrosło z przemysłu, przekuj to w zaletę. Strijp-S jest miejscem, na którym po starej fabryce, wyrosło nowe życie. Miesza się tu hipsterski klimat, dobre jedzenie i nowy biznes. Jeśli chcesz, żeby Cię oświeciło, idź do muzeum Philipsa. To super gratka dla fanów historii pod znakiem żarówki.

Sprawdź loty do Eindhoven

Znajdź najlepsze hotele w Eindhoven

Wypróbuj oferty na wynajem aut w Eindhoven

9. Lot z Warszawy do Bazylei, od 118 zł

Bazylea nie ma opinii taniego kierunku. Tym bardziej warto zerkać na wiosenne promocje lotnicze. W kwietniu dolecisz tu w dobrej cenie. Na miejscu korzystaj z noclegu pod miastem lub hostelu. Podróżuj tramwajem. Szukasz przyjemnego gwaru? Nie omiń wizyty nad Renem. Pospaceruj bez pośpiechu po Starym Mieście. Obejrzyj wystawy lokalnych sklepów. I puść oko do bazyliszka!

Sprawdź loty do Bazylei

Rezerwuj hotele w Bazylei

10. Lot z Krakowa do Ammanu, od 224 zł

W kwietniu łap wiosenne promocje lotnicze do Jordanii. Żar jeszcze nie leje się z nieba. A w kanionach ryzyko powodzi słabnie. Oprócz pogody nie zawiedzie Cię też kuchnia. Smak sambusa, pierożka z nadzieniem, zostanie z Tobą na długo. W stolicy zatrzyma Cię antyczny amfiteatr. Zapewne potraktujesz ją jednak jako bazę wypadową w inne rejony kraju.

Sprawdź loty do Ammanu

Wybierz hotele w Ammanie

Sprawdź wynajem aut w Ammanie

Szukasz opcji na bardziej lokalne podróże? Przejrzyj też oferty na tanie loty krajowe!

*Ceny lotów aktualne na dzień 15.02.2019 r. i mogą się stale zmieniać. Koszt uwzględnia przelot dla jednej osoby klasą ekonomiczną w tą i z powrotem.

Sprawdź loty na wiosenne wypady!

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.

Mapa