Wiadomosci Oferty Wakacje first minute: TOP oferty

Wszystkie artykuły

Wakacje first minute: TOP oferty

Planując urlop już teraz, masz szansę sporo zaoszczędzić. Sprawdź znalezione przez nas oferty first minute i przeżyj cudowne wakacje za niewielkie pieniądze.

Nie planuj wakacji na ostatnią chwilę, a zaoszczędzisz! Barcelona, Bari, Zadar – zobacz najlepsze oferty na wakacje first minute.

Bolonia, Włochy

Włochy do jeden z ulubionych kierunków wakacji first minute. Śródziemnomorski klimat, doskonała kuchnia i możliwość spędzania czasu na wiele różnych sposobów. Od pływania w morzu, po zwiedzanie muzeów z najwybitniejszymi dziełami sztuki europejskiej. Z Polski do Włoch można się tanio dostać do Bolonii. Można ją potraktować jako punkt wypadowy na wybrzeże zachodnie (La Spezia), wschodnie (Rimini) lub wgłąb kraju do Toskanii. Sprawdź też  10 najpiękniejszych plaż we Włoszech, które trzeba odwiedzić.

Wakacje first minute w Bolonii to świetny pomysł

Korfu, Grecja

Architektura w stylu weneckim, drzewka oliwne i oczywiście malownicze plaże. To argumenty, dla których warto wziąć na poważnie możliwość urlopu w Grecji. Poza zwiedzeniem stolicy wyspy o tej samej nazwie, nie przegap cudownej zatoki Paleokastritsa i Plaży Zachodzącego Słońca. Wizyta na Korfu to także uczta dla podniebienia. Miejscowe oliwki, likiery i miody są doskonałe! Wakacje last minute w Grecji? Zobacz ten przewodnik po 20 najpiękniejszych wyspach. 

Wakacje first minute na Korfu

Alicante, Hiszpania 

Alicante to historyczny port i wrota do Afryki. Intensywność kontaktów, szczególnie z Marokiem i Algierią widać tu na każdym kroku. W kuchni i towarach sprzedawanych w sklepach. Jeśli interesują Cię tu przede wszystkim plaże, do wyboru masz między innymi Postiguet w samym centrum miasta. Jest też uwielbiana przez urlopowiczów z Madrytu San Juan. Po zachodzie słońca w Alicante przychodzi czas na ucztowanie. Wybierz się na ulice Castaños, czy San Francisco. Znajdziesz tam zatrzęsienie restauracji serwujących świeże owoce morza i doskonałe wina. 

Wakacje first minute w Hiszpanii

Pafos, Cypr

Pafos w południowej części Cypru to według mitologii greckiej miejsce narodzin bogini miłości Afrodyty. Jej imieniem został tu nazwany wodny park rozrywki ze zjeżdżalniami i basenami ze sztucznymi falami. Innym pomysłem na spędzenie czasu jest wypożyczenie roweru. Można tak odkrywać lokalne wioski, miasteczka i oczywiście cudowne plaże.

Wakacje first minute na Cyprze

Artykuł został zaktualizowany 5 czerwca 2019 roku.

Mapa

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.