Wiadomosci Oferty Gdzie na Wielkanoc 2019? Najlepsze kierunki

Wszystkie artykuły

Gdzie na Wielkanoc 2019? Najlepsze kierunki

Kolorowe pisanki na wyjeździe? A może city break zamiast siedzenia za stołem? Mamy dla Ciebie mnóstwo inspiracji. Hamburg, Sztokholm, Moskwa. Sprawdź, gdzie na Wielkanoc warto polecieć w tym roku.

Szukasz kierunków na świąteczną podróż? Myślisz o tym, gdzie na Wielkanoc tanio odkryć zieleń i radość? Wyrusz do tych miast!

1. Gdańsk-Sztokholm, od 70* zł

Sztokholm

Termin: 18-23.04

Dumasz nad tym, gdzie na Wielkanoc udać się tym razem? Sztokholm zachęca tanimi lotami. Miasto budzi się całkiem po zimie. Nabiera barw. Weź pod uwagę, że Wielki Piątek to dzień wolny od pracy. Smakuj słodkości – jaja, zające, torty. A w roli głównej czekolada i marcepan.

Sprawdź loty do Sztokholmu

Rezerwuj hotele w Sztokholmie

Wynajem aut w Sztokholmie

Wrocław-Gdańsk, od 72* zł

Gdańsk

Termin: 20-23.04

Kusi Cię słońce w kwietniu i pustki na plaży. W takim razie, gdzie na Wielkanoc, jak nie do Gdańska? Masz w planach spacer po Długim Targu? Znajdź chwilę na gotycką Bazylikę Mariacką. W okresie świąt nabiera mocy.

Sprawdź loty do Gdańska

Rezerwuj hotele w Gdańsku

Zjedź wybrzeże autem

Warszawa-Katowice, od 155* zł

Termin: 19-23.04

A gdzie na Wielkanoc udać się w Polsce? W tym czasie nęci cena lotów do Katowic. Górny Śląsk przeżywa teraz swoją drugą młodość. Zerknij na top atrakcje Katowic. Co więcej, na ten wypad nie musisz brać wcale urlopu. Masz go więc więcej na inne podróże. Jest też szansa, że zdążysz na targ świąteczny na rynku.

Sprawdź loty do Katowic

Rezerwuj hotele w Katowicach

Wynajem aut w Katowicach

Kraków-Kijów, od 170* zł

Kijów

Termin: 20-23.04

Słońce migocze w kopułach cerkwi. Zielenią się dachy. Kijów wpisuje się w kolory świąt, choć sam świętuje później. Magią będzie wizyta w Ławrze Peczerskiej. W tym klasztorze można przepaść na długie godziny. Jako atrakcję potraktuj też jazdę metrem. Do stacji Arsenalna jedziesz ponad sto metrów pod ziemią. Za cenę cztery razy mniejszą niż w Polsce.

Sprawdź loty do Kijowa

Rezerwuj hotele w Kijowie

Wynajem aut w Kijowie

Kraków-Hamburg, od 178* zł

Hamburg

Termin:20-23.04

Podróż blisko i na zielono? Rozważ Hamburg. Ze względu na późny termin świąt możesz poczuć tu wiosnę. Na przykład za sprawą magnolii. Oprócz dzielnicy portowej, must see  w Hamburgu o tej porze roku, to parki. Dorzuć do tego słodkiego zająca. Stuknij się, wzorem Niemców, z bliskimi jajem. I masz przepis na idealne święta.

Sprawdź loty do Hamburga

Rezerwuj hotele w Hamburgu

Wynajmij auto w Hamburgu

Gdańsk-Turku, od 188* zł

Termin: 18-23.04

Gdzie na Wielkanoc, by przeżyć coś innego? Korzystaj z tanich lotów. Odkryj krainę jezior wiosną.

Coś innego na ząb? W Finlandii deserem na święta jest mämmi. Ma długą tradycję. Podaje się go w różnych opcjach. Przepis? Słód, żyto, cukier i śmietana. Smak? Ciekawy. Ciesz się razem z Finami z wiosny. Pamiętaj tylko, że Wielki Piątek to dzień wolny od pracy.

Sprawdź loty do Turku

Rezerwuj hotele w Turku

Zwiedź autem okolice Turku

Wrocław-Paryż, od 218* zł

Paryż

Termin: 19-23.04

Paryż wiosną to sen poetów. Z jednej strony jest Notre-Dame w oprawie świąt. Pełna wiernych w tym ważnym czasie. Z drugiej szukanie pisanek. Odłóż muzea do lamusa. Startuj z sezonem na piknik.

Sprawdź loty do Paryża

Rezerwuj hotele w Paryżu

Wynajem aut w Paryżu

Warszawa-Kowno, od 227* zł

Kowno

Termin: 19-23.04

Pisanki, zieleń i pyszne potrawy (głównie mięsne). To znajdziesz podczas świąt w Kownie. To miasto nie rozpala tak serc Polaków jak Wilno. Ma jednak swój urok. Stare Miasto czy Kauno Pilis (zamek) świetnie nadają się na cel spaceru. I zapewne zajmą miejsce w Twoim albumie.

Sprawdź loty do Kowna

Rezerwuj hotele w Kownie

Objedź Litwę autem

Gdańsk-Dublin, od 236* zł

Park w Dublinie

Termin: 19-23.04

Gdzie na Wielkanoc, jak nie na zieloną wyspę? W tym roku święta wypadają późno. Spróbuj więc odkryć tu wiosnę. Tym bardziej, gdy masz już za sobą główne atrakcje np. The Spire of Dublin. W Herbert Park kwitnie wiśnia. Przy katedrze Świętego Patryka hiacynty. Szał!

Sprawdź loty do Dublina

Rezerwuj hotele w Skyscanner

Objedź Irlandię autem

Warszawa-Moskwa, od 580* zł

Moskwa

Z początku cena nie wydaje się kusząca. Weź jednak pod uwagę termin. Zima odpuszcza. Sezon dopiero się rozkręca. Korzystaj! Do wyjazdu warto szykować się nieco wcześniej. Wiąże się to z tym, że na samą wizę czeka się 7 dni.

Nie będzie to wypad pod znakiem świąt, bo w Rosji Wielkanoc wypada tydzień później. Nic straconego! Pocieszysz się innymi rzeczami. Sporo atrakcji mieści się blisko Placu Czerwonego. Ciekawym miejscem jest np. Główny Dom Handlowy (GUM). Jego historia zaczęła się niemal 130 lat temu. Jak widać od dawna ludziom trudno oprzeć się zakupom. Zachwyca także wizualnie.

Sprawdź loty do Moskwy

Rezerwuj hotele w Moskwie

Wynajmij auto w Moskwie

Wolisz podróże w dalsze zakątki świata? Inspiruj się naszą listą ciepłych i tanich kierunków.

*Ceny aktualne na dzień 18.02 i mogą się stale zmieniać. Koszt biletu za jedną osobę w klasie ekonomicznej w tę i z powrotem.

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.

Mapa