Wiadomosci Oferty CZARNOGÓRA na koniec lata za 150 zł! Leć z najtańszych lotnisk

Wszystkie artykuły

CZARNOGÓRA na koniec lata za 150 zł! Leć z najtańszych lotnisk

Bardzo ciekawa propozycja tanich lotów do jednego z Waszych ulubionych miejsc na mapie Europy - Czarnogóry. Podróże z Mediolanu, do którego łatwo i bardzo niedrogo dostaniecie się z Polski, już za 150 zł! Cena dla wszystkich, a loty na przełomie września i października.

Sprawdź ten lot

Nasza technologia pozwala na błyskawiczne znalezienie największych spadków cen biletów na loty z Polski oraz innych krajów europejskich w najróżniejsze zakątki świata. Codziennie wybieramy dla Ciebie świeże, najbardziej atrakcyjne oferty spośród naszych danych.

Podane ceny są aktualne na 11 sierpnia 2017 roku. Pamiętaj, że okazje takie jak ta, znikają bardzo szybko. Z każdą chwilą rośnie więc prawdopodobieństwo wyprzedania miejsc dostępnych w promocyjnej cenie.

TRASA

Mediolan – PODGORICA (Czarnogóra) – Mediolan

trasa

Uwagi dodatkowe: podróż na pokładach samolotów WizzAir; loty bezpośrednie.

Jak tanio dolecieć z Polski do Mediolanu? Mediolan to jeden z najtańszych kierunków na mapie połączeń przewoźników latających z polskich lotnisk. Do europejskiej stolicy mody możesz dolecieć z Polski (między innymi z Warszawy, Wrocławia, Gdańska czy Krakowa) już za mniej niż 100 zł (w obie strony). W datach, które pozwolą na dogodną przesiadkę na wrześniowy lot do Czarnogóry, zarezerwujesz bilety już za ok. 150 – 200 zł.

TANIE LOTY DO MEDIOLANU – SPRAWDŹ NASZE KALENDARZE

TERMINY

nasz wybór: 26 września – 17 października

LOTY DO CZARNOGÓRY Z MEDIOLANU – INNE TERMINY, NAJNIŻSZE CENY

CZY BĘDĄ DOSTĘPNE INNE KIERUNKI W PROMOCJI?

Codziennie wybieramy i zamieszczamy najlepsze oferty, jakie pojawiły się w ostatnich godzinach. Szukaj ich na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na stronie z ofertami Skyscanner.

Promocje linii lotniczych regularnie publikujemy i omawiamy również na naszej stronie Promocje Lotnicze.

COŚ NIE DZIAŁA – CO ROBIĆ?

Oferty jak ta cieszą się zwykle dużym zainteresowaniem. Najczęściej nie znamy dokładnej liczby miejsc w samolocie objętych promocyjną ceną. Jeśli próbowałeś/aś zarezerwować lot, ale jego cena znacznie wzrosła, prosimy, daj o tym znać w komentarzu pozostałym użytkownikom. Powodzenia w łowieniu okazji!

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.

Mapa