Mapa

Tanie loty Rzeszów-Sztokholm

Najlepsze oferty lotów last minute

Pragniesz spontaniczności? Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować wyjazd. Oto wybrane przez nas najlepsze loty last minute do: Sztokholm.
Tylko najniższe szacowane ceny. Znaleziono w ciągu ostatnich 14 dni.

Informacje o locie z: Rzeszów do: Sztokholm

Najtańszy bilet w obie strony w zeszłym miesiącu

362 zł

Linie latające bezpośrednio

0

Średni czas lotu, całkowita odległość: 1070 km

3 h 30 min

Najbardziej popularna linia lotnicza w zeszłym miesiącu

LOT

Sztokholm Arlanda, Sztokholm Skavsta, Sztokholm Bromma i Sztokholm Vasteras

4 lotniska

Często zadawane pytania

Są 4 lotniska w mieście Sztokholm: Sztokholm Arlanda, Sztokholm Skavsta, Sztokholm Bromma i Sztokholm Vasteras.
Najlepsza znaleziona w serwisie Skyscanner cena lotu z: Rzeszów do: Sztokholm wynosi 362 zł. Znaleziona została poprzez sprawdzenie ofert różnych linii lotniczych i jest najniższą ceną w całym miesiącu.
Średni czas lotu z: Rzeszów do: Sztokholm wynosi 3 h 30 min.
Żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio z: Rzeszów do: Sztokholm.

Informacje aktualne na październik 2016

Linie lotnicze na trasie Rzeszów-Sztokholm

Aby polecieć z Rzeszowa do Sztokholmu, największego miasta Szwecji, można kupić bilet od  linii lotniczych LOT bądź Lufthansa. Na razie w ofercie żadnych linii nie ma bezpośrednich połączeń na tej trasie.

Terminal wylotów w Rzeszowie

Port lotniczy Rzeszów to międzynarodowe lotnisko położone we wsi Jasionka. Znajduje się ona około dziesięć kilometrów od Rzeszowa. Aby dostać się z miasta na lotnisko można wybrać połączenie autobusem MPK Rzeszów linii L lub MKS Rzeszów linii 224. Ich rozkłady są ułożone tak, żeby pasowały do godzin przylotów i odlotów. Jeśli wolisz na lotnisko dojechać samochodem lub taksówką, wybierz trasę przez drogę krajową nr 9, autostradę A4 i drogę ekspresową S19.

Przed odlotem zagranicę z lotniska Rzeszów-Jasionka pasażerowie powinni zgłosić się do odprawy nie później niż dwie godziny przed odlotem. Port lotniczy jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajdują się tu także stanowiska wypożyczania samochodów, parking dla pasażerów oraz kaplica otwarta w godzinach pracy lotniska.

Terminal przylotów w Sztokholmie

Największym lotniskiem obsługującym połączenia ze Sztokholmem jest Arlanda i to na nim wylądujesz podróżując z Rzeszowa. Jest ono zlokalizowane czterdzieści kilometrów od miasta w miejscowości Sigtuna. Trasę z lotniska do miasta można pokonać na kilka sposobów. Do wyboru są expresowe autobusy, które często kursują, a podróż nimi zajmuje około czterdzieści minut. Jest też Swebus, pociąg pospieszny, zwykły pociąg, taksówki i możliwość wynajęcia auta z lotniska. 

Informacje praktyczne

Polacy podróżujący do Szwecji nie muszą posiadać wizy. Wystarczy, że na granicy wylegitymują się ważnym dowodem osobistym lub paszportem. Urzędowym językiem Szwecji jest szwedzki, ale w użyciu są tu także angielski i fiński. Walutą Szwecji jest korona szwedzka.

Czego spodziewać się po przylocie?

Sztokholm to stolica i największe miasto Szwecji. Składa się ono z czternastu wysp połączonych ze sobą aż pięćdziesięcioma mostami. Poza tym, aż jedną trzecią miasta zajmują tereny zielone, dzięki czemu można tu oddychać bardzo czystym powietrzem. Ale to nie wszystko: Sztokholm to także romantyczna starówka, nowoczesna architektura i zatrzęsienie restauracji z kuchnią z całego świata.

Minusem Sztokholmu są jednak wysokie ceny. Za obiad w restauracji zapłacisz tu aż o dwieście procent więcej niż w Rzeszowie. Nieco zaoszczędzić można tu samodzielnie przygotowując posiłki. Rachunek w sklepie spożywczym jest w Sztokholmie średnio wyższy od tego w Rzeszowie o sto czterdzieści procent. Ponad dwa razy więcej trzeba też zapłacić za taksówkę, ale spokojnie: najprzyjemniej odkrywa się Sztokholm na piechotę lub na rowerze.

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.