Mapa

 Lotnisko Zagrzeb

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Zagrzeb albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Zagrzeb. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Zagrzeb na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Zagrzeb oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Zagrzeb. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Zagrzeb. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Zagrzeb, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Zagrzeb. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Zagrzeb, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Zagrzeb.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Zagrzeb.

Lotniska w pobliżu Zagrzebia:

 Jakie linie lotnicze latają do Zagrzebia

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Zagrzeb

Adres:
Pleso b b,
10150 Zagreb,
CROATIA

Tel:+385 (0)1 4562222
Faks:+385 (0)1 6265648

Witryna:

Właściciel:
Zagreb Airport, Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:16° 4' 13'' E
Szerokość geograficzna:45° 44' 35'' N
Kod IATA:ZAG
Kod ICAO:LDZA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.