Mapa

 Lotnisko Sarnia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sarnia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sarnia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sarnia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sarnia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sarnia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sarnia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sarnia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sarnia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sarnia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sarnia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sarnia.

Lotniska w pobliżu Sarnia:

 Jakie linie lotnicze latają do Sarnia

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sarnia

Adres:
PO Box 1,
1500 Airport Road,
Sarnia,
Ontario,
N7W 1B6,
CANADA

Tel:+1 (1)519 5427715
Faks:+1 (1)519 5429634

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:82° 18' 34'' W
Szerokość geograficzna:42° 59' 59'' N
Kod IATA:YZR
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.