Mapa

 Lotnisko Penticton

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Penticton albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Penticton. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Penticton na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Penticton oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Penticton. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Penticton. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Penticton, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Penticton. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Penticton, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Penticton.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Penticton.

Lotniska w pobliżu Penticton:

 Jakie linie lotnicze latają do Penticton

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Penticton

Adres:
Comp 2,
Site 30,
RR 2,
Penticton,
BC,
V2A 6J7,
CANADA

Tel:+1 (1)250 4926042
Faks:+1 (1)250 4926334

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:119° 36' 0'' W
Szerokość geograficzna:49° 27' 52'' N
Kod IATA:YYF
Kod ICAO:CYYF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.