Mapa

 Lotnisko Winnipeg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Winnipeg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Winnipeg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Winnipeg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Winnipeg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Winnipeg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Winnipeg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Winnipeg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Winnipeg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Winnipeg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Winnipeg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Winnipeg.

Lotniska w pobliżu Winnipeg:

 Jakie linie lotnicze latają do Winnipeg

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Winnipeg

Adres:
Room 249 Administration Building,
2000 Wellington Avenue,
Winnipeg,
Manitoba,
R3H 1C2,
CANADA

Tel:+1 (1)204 9879400
Faks:+1 (1)204 9879401

Witryna:

Właściciel:
Winnipeg Airports Authority Inc.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:97° 14' 20'' W
Szerokość geograficzna:49° 54' 29'' N
Kod IATA:YWG
Kod ICAO:XXXX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.