Mapa

 Lotnisko Saint John

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Saint John albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Saint John. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Saint John na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Saint John oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Saint John. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Saint John. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Saint John, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Saint John. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Saint John, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Saint John.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Saint John.

Lotniska w pobliżu Saint John:

 Jakie linie lotnicze latają do Saint John

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Saint John

Adres:
4180 Loch Lomond Road,
Saint John,
New Brunswick,
E2N 1L7,
CANADA

Tel:+1 (1)506 6385555
Faks:+1 (1)506 6385550

Witryna:

Właściciel:
Saint John Airport Inc

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:65° 52' 59'' W
Szerokość geograficzna:45° 19' 0'' N
Kod IATA:YSJ
Kod ICAO:CYSJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.