Mapa

 Lotnisko Kelowna

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kelowna albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kelowna. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kelowna na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kelowna oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kelowna. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kelowna. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kelowna, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kelowna. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kelowna, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kelowna.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kelowna.

Lotniska w pobliżu Kelowna:

 Jakie linie lotnicze latają do Kelowna

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kelowna

Adres:
1-5533 Kelowna Airport,
Kelowna,
BC,
V1V 1S1,
CANADA

Tel:+1 (1)250 7655125
Faks:+1 (1)250 7650213

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:119° 22' 40'' W
Szerokość geograficzna:49° 57' 21'' N
Kod IATA:YLW
Kod ICAO:CYLW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.