Mapa

 Lotnisko Jakuck

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Jakuck albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Jakuck. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Jakuck na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Jakuck oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Jakuck. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Jakuck. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Jakuck, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Jakuck. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Jakuck, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Jakuck.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Jakuck.

Lotniska w pobliżu Jakucka:

 Jakie linie lotnicze latają do Jakucka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Jakuck

Adres:
10 Gagarin str.,
Yakutsk,
Republic of Sakha (Yakutia),
677014 RUSSIA

Tel:(4112) 49-10-00
Faks:(4112) 49-10-52

Witryna:

Właściciel:
ОАО "Аэропорт Якутск"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:129° 46' 14'' E
Szerokość geograficzna:62° 5' 35'' N
Kod IATA:YKS
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.