Mapa

 Lotnisko Kitchener / Waterloo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kitchener / Waterloo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kitchener / Waterloo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kitchener / Waterloo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kitchener / Waterloo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kitchener / Waterloo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kitchener / Waterloo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kitchener / Waterloo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kitchener / Waterloo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kitchener / Waterloo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kitchener / Waterloo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kitchener / Waterloo.

Lotniska w pobliżu Kitchener / Waterloo:

 Jakie linie lotnicze latają do Kitchener / Waterloo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kitchener / Waterloo

Adres:
4881 Fountain Street North,
PO Box 160,
Breslau,
Ontario,
N0B 1M0,
CANADA

Tel:+1 (1)519 6482256
Faks:+1 (1)519 6483540

Witryna:

Właściciel:
Waterloo Regional Airport

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:80° 22' 42'' W
Szerokość geograficzna:43° 27' 38'' N
Kod IATA:YKF
Kod ICAO:CYKF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.