Mapa

 Lotnisko Kamloops

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kamloops albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kamloops. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kamloops na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kamloops oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kamloops. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kamloops. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kamloops, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kamloops. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kamloops, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kamloops.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kamloops.

Lotniska w pobliżu Kamloops:

 Jakie linie lotnicze latają do Kamloops

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kamloops

Adres:
3035 Airport Drive,
Kamloops,
BC,
V2B 7X1,
CANADA

Faks:+1 (1)250 3763935

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:120° 26' 17'' W
Szerokość geograficzna:50° 41' 57'' N
Kod IATA:YKA
Kod ICAO:CYKA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.