Mapa

 Lotnisko Ulukhaktok / Holman

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ulukhaktok / Holman albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ulukhaktok / Holman. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ulukhaktok / Holman na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ulukhaktok / Holman oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ulukhaktok / Holman. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ulukhaktok / Holman. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ulukhaktok / Holman, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ulukhaktok / Holman. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ulukhaktok / Holman, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ulukhaktok / Holman.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ulukhaktok / Holman.

Lotniska w pobliżu Ulukhaktok / Holman:

 Jakie linie lotnicze latają do Ulukhaktok / Holman

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:117° 48' 21'' W
Szerokość geograficzna:70° 45' 46'' N
Kod IATA:YHI
Kod ICAO:CYHI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.