Mapa

 Lotnisko Kingston

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kingston albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kingston. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kingston na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kingston oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kingston. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kingston. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kingston, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kingston. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kingston, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kingston.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kingston.

Lotniska w pobliżu Kingston:

 Jakie linie lotnicze latają do Kingston

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kingston

Adres:
1114 Len Birchall Way,
Kingston,
ONT,
K7M 4M1,
CANADA

Tel:+1 (1)613 3896404
Faks:+1 (1)613 3844399

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:76° 35' 54'' W
Szerokość geograficzna:44° 13' 23'' N
Kod IATA:YGK
Kod ICAO:CYGK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.