Mapa

 Lotnisko Iqaluit

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Iqaluit albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Iqaluit. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Iqaluit na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Iqaluit oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Iqaluit. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Iqaluit. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Iqaluit, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Iqaluit. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Iqaluit, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Iqaluit.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Iqaluit.

Lotniska w pobliżu Iqaluit:

 Jakie linie lotnicze latają do Iqaluit

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Iqaluit

Adres:
PO Box 1000,
Station 720,
Iqaluit,
NT,
X0A 0H0,
CANADA

Tel:+1 (1)867 9795224
Faks:+1 (1)867 9796985

Właściciel:
Government of Nunavut

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:68° 33' 50'' W
Szerokość geograficzna:63° 45' 7'' N
Kod IATA:YFB
Kod ICAO:CYFB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.