Mapa

 Lotnisko Sault Ste Marie

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sault Ste Marie albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sault Ste Marie. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sault Ste Marie na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sault Ste Marie oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sault Ste Marie. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sault Ste Marie. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sault Ste Marie, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sault Ste Marie. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sault Ste Marie, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sault Ste Marie.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sault Ste Marie.

Lotniska w pobliżu Sault Ste Marie:

 Jakie linie lotnicze latają do Sault Ste Marie

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sault Ste Marie

Adres:
465 Airport Road,
R.R #1,
Box #1,
Sault Ste Marie,
Ontario,
P6A 5K6,
CANADA

Tel:+1 (1)705 7793031
Faks:+1 (1)705 7793371

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:84° 30' 28'' W
Szerokość geograficzna:46° 29' 0'' N
Kod IATA:YAM
Kod ICAO:CYAM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.