Mapa

 Lotnisko Xining

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Xining albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Xining. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Xining na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Xining oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Xining. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Xining. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Xining, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Xining. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Xining, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Xining.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Xining.

Lotniska w pobliżu Xining:

 Jakie linie lotnicze latają do Xining

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Xining

Adres:
No 34 Bayi Xilu,
East Suburb,
Xining,
Qinghai,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)971 8188222

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:102° 2' 14'' E
Szerokość geograficzna:36° 31' 32'' N
Kod IATA:XNN
Kod ICAO:ZLXN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.