Mapa

 Lotnisko Xiamen

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Xiamen albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Xiamen. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Xiamen na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Xiamen oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Xiamen. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Xiamen. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Xiamen, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Xiamen. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Xiamen, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Xiamen.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Xiamen.

Lotniska w pobliżu Xiamen:

 Jakie linie lotnicze latają do Xiamen

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Xiamen

Adres:
Xiamen 361006,
Fujian,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)592 5706017

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:118° 7' 40'' E
Szerokość geograficzna:24° 32' 39'' N
Kod IATA:XMN
Kod ICAO:ZSAM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.