Mapa

 Lotnisko Xi An Xianyang

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Xi An Xianyang albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Xi An Xianyang. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Xi An Xianyang na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Xi An Xianyang oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Xi An Xianyang. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Xi An Xianyang. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Xi An Xianyang, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Xi An Xianyang. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Xi An Xianyang, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Xi An Xianyang.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Xi An Xianyang.

Lotniska w pobliżu Xi An Xianyang:

 Jakie linie lotnicze latają do Xi An Xianyang

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Xi An Xianyang

Adres:
Xianyang,
Xi´an 712035,
Shanxi,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)29 88375000

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:108° 45' 0'' E
Szerokość geograficzna:34° 25' 59'' N
Kod IATA:XIY
Kod ICAO:ZLXY

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.